Erkek kalbini kırdığı kadının gönlünü almaya çalışıyorsa...

Erkek kendisine kırıldığını hissettiği kadının gönlünü almak için çırpınırsa onu konuşturmaya güldürmeye çalışıp olmayan şeyleri sırf dikkat çekmek için olmuş gibi anlatacak kadar çabalarsa o kadına özel bir şeyler hissettiği için midir?yoksa hoşlanmadığı ufacık menfaatinin olduğu bir kadına da sırf menfaatinden dolayı aynı çabayı gösterir mi?ve ne kadar süre bu çabası sürerse gerçekten değer verdiği anlamına gelir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• değer verdiği insana yapar..menfaatleri için uğraşmaz okadar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önemli olan seni güldürmek, neşeni sana geri kazandırmak için ne kadar çırpındığı değil.. Sana nasıl yaklaştığı, nasıl baktığı, nasıl dokunduğudur.. Bir erkek sana sarıldığı zaman bile hissedebilirsin onun sana neler hissettiğini ;)

0|0
    0|0
    • ama sevgili değiliz ki sarılışından anlamam mümkün değil :(

• Sevgili olmadan anlaman çok zor öyle ise.. Sevgili olup adını koydunuz diyelim. Aranızda belli bir mesafe bırakır ve seni kullanma ihtimaline karşı ilişkinize bazı kurallar koyarsan seninle ilgili niyetinin ne kadar ciddi olduğunu anlama fırsatı da bulabilirsin.

• Şu ard arda sorduğun sorulara bakıyorum da.Çok sorumluluk sahibiyiz ya.Çok şey bekliyorsunuz bizden.Sonuçta hepimiz deprem olup olmadığını avizeye bakarak anlayan insanlarız.Bizden bu kadar çaba ya da değer beklemeyin...

0|0
    0|0
  • hayır gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canim ya, ben de seninle ayni durumdayim.Hoslandigim cocuk beni cok kirdi, bunu anlayinca da tekrar gonlumu kazanmak icin yaklasmaya ,tatli sohbet etmeye basladi.Once cok umutlandim, ama simdi anliyorum ki vicdan yapmis sadece.Olsun o da birseydir.Bu sadece benim tecrubem.Simdi hos bir arkadasligimiz var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...