17.Akdeniz Oyunları'nın açılış töreni gösteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gösteriyi izlediniz mi,izliyor musunuz?

Beğendiniz mi?

Akdeniz'i yansıttığını düşünüyor musunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ewet balkondan izledim havai fişekleri tabiki akdeniz ve mersin cevresi için güzel birsey dunyaya tanıtmak ıcınde iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben şahsen bir Mersin' li olarak. Gösterilerin çok sönük geçtiğini düşünüyorum. Kesinlikle Mersin ve Akdenizi tam olarak yansıtacak etkinlikler olmadı. Ama bu hükümetten de daha iyisini beklemek zaten salaklık olur yani.

0|0
    0|0
    • tarih teması daha ağır basıyordu Mersinle alakalı bir çok az şey vardı.

• evet ne yazık ki :( aslına bakarsan, benim şahsi fikrim, Mersin le hiç alakası yoktu gösterilerin. Ana tema senin de dediğin gibiü tarih üzerine olunca, konu dağılmış ve sıkıcı olmuş. Bakma işte, görsel efektlerden biraz kurtadılar ama çok çok zayıf bir organizasyondu. Bence Mersin çok önemli bir fırsatı kaçırdı.

• Gayet güzeldi emeği geçenleri tebrik ederim, Akdeniz değil Türk kültürü tanıtıldı.

0|0
    0|0
  • güzel iş çıkardılar.

0|0
    0|1
  • İzlemedim hangi kanal.

0|0
    0|0
  • biraz izledim Soru 611008 bende millete sormuştum

0|0
    0|0
  • Hükümet güzel işler çıkarıyor

0|0
    0|0
  • inanılmaz... mükemmeldi...

0|0
    0|0
  • Özür dilerim izlemedim eksik hissettim şimdi bak böyle birr organizasyonu kaçırdık mı

0|0
    0|0
    • Şu an hala devam ediyor,eksiklik değil de sadece yorumları merak ettim.Gerçekten nitelikli bir çalışma yapmayı başardıklarını düşünüyorum.

• O ayrı bir konu.Ben sadece sanatsal ve estetik açıdan nasıl bulunduğunu soruyorum gösterilerin.Uyum,konu,işlenişi vs...

• uyum ve işlenişine çalışılması lazım tekrar tekrar etmek gerekir ve geliştirmek lazım

• 5 sene mersin de yaşadım.sadece o tesislerin yapılmasını takdir ettim yeterlimi

0|0
    0|0
    • Ben gösteri hakkındaki yorumunu soruyorum,tesisi değil gösterinin kendisini.

• Destekliyor musun diye sormadım.Gösteriyi izledin mi,beğendin mi ve gösterinin içeriği teması kurgusu Akdeniz'i yansıtıyor mu? bu soruları sordum.Soru gösterinin kendisi hakkında bu yüzden kültürde,gösteri sanatı ile alakalı soru..

• hayır yansıtmıyor zaten dikkat ettiysen gözüken akdenizi yansıtması değil akdeniz ülkelerinin olimpiyatı yani bu zamanında yunanistan olimpia daki ilk olimpiyatlar gibi yani alt yapı akdeniz ülkeleri

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...