Sporcular koşun bir bakın resimli?

şu an sarisin kizin seviyesindeyim, aynen böyleyim. Henuz sporda 1 yilimi doldurmadim. Arkası dönük olan hatun, benim hedefim. Kaç ay sürer?
Sporcular koşun bir bakın resimli??Sporcular koşun bir bakın resimli??

0|0
3|12

Erkekler Ne Diyor 12

• süre için kimse birşey söylemeyez bu senin disiplinli bir şekilde antrenmanlarına beslenme ve dınlenme şeklıne gire dğeişir.. ikinci kareye baktgımızda kas kütlesinin artmış yag oranının birazdaha düşmüş oldugunu görüuyoruz.. buna göre antrenman beslenme şekilini uyglayıp çalışmanız gerekir.

1|0
    0|0
  • 6ayda boyle yaparsin. natural yapamazsin diyenlere aldanma sakin bal gibi de yaparsin kimsenin bir halt bildigi yok bol keseden salliyor

1|0
    0|0
  • kaslı olma, kadınlarda çok itici oluyor, üstte ki resimde ki gibiysen yeterli , kal öyle.

1|0
    0|0
  • Zuzu erkeklerin çoğu benim gibi düşünür aşırı kas bir kıza yakışmaz eğer yukardakiysen oldukça yeterli

0|0
    0|0
    • 8gün

Erkeklerin cogunun begenip begenmemesi cokta umurumda olan birsey degil ben aynaya baktigimda istedigimi gormeliyim. Yukaridaki seviyedeyim ama istedigim alttaki. Ben begeniyorum bence yeterli bir sebeb :)

• 8gün

Sebeb değil yani. Neyse umarım olursun

• 3yil.

0|0
    0|0
  • resime bakmaktan soruyu unuttuk, soru neydi

0|0
    0|0
    • 8gün

Üstteki resim suanki seviyem. Alttaki hatun gibi olmak kac ayimi alicak?

• 8gün

Fotograflarda fizik koymadim ki. Kollari gorunuyor alti ustu. Gerisini sen hayal ettine demek. Bu kadarda belalti olmayin.

• 8gün

ohaa iftiradan yanacaksınız kollarını koy sadece dedim zaten fesatsanız ben ne yapım

• hatunlar tasss

0|0
    0|0
  • 3-5v

0|0
    0|0
  • naturel olarak o vücudu yapamazsın

0|0
    0|0
    • 8gün

Supplement kullanmaya baslayacagim henuz cok yeni oldugum icin takviye almiyorum?

• 8gün

İnmek için ne yapmalıyım?

• 8gün

bu işler 2 dk konuşmayla olmaz sana şunu yap bnu yap diyen adam bu işten anlamıyordur ben her gün makale okurum bununla ilgili ve fizyoterapistim. sana yardımcı olurum ama dediğim gibi o vücudu yakalaman neredeyse imkansız ama yardımcı olmam için senin hakkında çok şey bilmem gerekir

• sporla uğraşıyorum sıkı bir çalışmayla 5-6 ay da olur

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
  • Suplement kullanman lazim.18 ay alir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü görüntü

0|0