Kapat

Serdar Aziz'in 4.5 milyon euro ve üstüne bir iki futbolcu ettiği ligde Marcelo Guedes nasıl 1.2 milyon euro ediyor?

Bu Galatasaray mı çok bonkör, yoksa Beşiktaş mı işini biliyor ben çözemedim hala. Serdar Aziz'i Beşiktaş'a koysan Rhodolfo ve Toşiç'in ardından anca 4. stoper olur, Atınç'ı keser bak.

0|0
2|28

En İyi Kız Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş işi biliyor diyorum, ama ne kadar futbol bilgin var diye sorarsan cevap belli, 0.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece 4,5 ta değil üstüne de 3 futbolcu verdiler , hatta biri öve öve bitirilmeyen usta! ayak bilalinho...
    Cigerciyi, Ereni de bol paraya aldılar gerçi zamanında göbekli olcan'a 4.5m+ futbolcu verilen bir takımdan bahsediyoruz çokta şaşırmamak lazim

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Nerden buluyorsun böyle soruları? 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Başkanınız iyi çalışıyor :)
    image.yenisafak.com/.../44de00301281800.jpg

0|0
    1|0
  • Bu Serdar AZIZ daha aldığı parayı hak ettiremedi. Parayı bulan tuhaflaşıyor. Umarım bir an önce kendine gelir.

0|0
    0|0
  • Eğer şu yabancı sınırlaması varken yerli futbolcuların bir yerleri kalkarken uzun bir kontrat yapmışsa onu bilemem yoksa serdar aziz kim o parayı alacak hak edecek...

0|0
    0|0
  • Serdar yerli futbolcu, fiyati balon yani... A kulubun yoneticisi kara parayi aklamak icin B kulubun baskaniylada arasi iyi, bol keseden veriyor parayi...

0|0
    0|0
  • Gs işi bilmiyor Fenerbahçe de öyle ama eskiden Fenerbahçe bunu daha çok yapıyordu şimdi gs çok yapıyor bjk football menajer gibi takılıyor gayet başarılı

0|0
    1|0
  • bence türkiyede futbolcu fiyatları fazla yüksek bunun nedeninin araştırılması gerekiyor. başka sebepler olaylar olabilir

0|0
    0|0
  • serdar iyi futbolcu ama ülkemizde çok fazla para veriliyor futbolcu transferi için bence ederi en fazla 2 m

0|0
    0|0
  • kötü stoper değil serdar aziz, haftalarca kullanma gel Fener maçında oynat, bocalar tabi herif, şenol güneş gibi adamın eline ver bak noluyor serdar? ayrıca Marcelo da 30 yaşında onu da hesap et

0|0
    0|0
    • Stoper dediğin 27-28 yaşına kadar çok iyi oynamıyor zaten. Holger Badstuber falan değilse.

Serdar Aziz'den belki bek olur, ama iyi stoper olmaz o heriften.

• kardeş bu takımla alakalı bir sorun, yanında ki adam önemli, mesela Tosic tank gibi, Marcelonun her açığını kapatıyor, önde basan takım yaparsan Serdar Aziz ligin en iyisi olur, fener maçında ki gibi geriye yaslarsan folluk ederler, ben hasta beşiktaşlıyım, azizi görmek isterdim takımda

• Pazarlama taktikleri, verilen komisyonlar..

0|0
    0|0
  • galatasaray batakta farkinda degil

0|1
    0|0
  • Marcelo da öyle aman stoper değil ama mevcut şartlarda bonservisi iyi

0|0
    1|0
    • Marcelo gayet iyi, hava toplarında çok iyi, ayağı düzgün, şutu var, hamlesi iyi, boyu posu yerinde, fazla ağır değil.

Daha iyisini Beşiktaş'da kolay kolay oynatamazsın o paraya. Rhodolfo da çok iyi ama mesela o çok statik ve ağır bir adam.

• Kerim de çok egoist pas falan vermiyor. ee ne olacak böyle her maç krizde mi yaşayacağız? zaten laf vardır ya Beşiktaş insanı kanser yapar diye o olay benim başına geldi :D

• Pas vermeme sebebi ego falan değil malak olması. Gökhan Töre mesela 'Ben buna topu kaptırmam' tribine girip aptalca top kaybedebiliyor, ama Kerim baskı yediğinde ne yapacağını şaşırıyor hemen. Sıyrılıp etrafına bir bakma ihtiyacı duyuyor, ama öyle kolayca baktırmazlar etrafına.

Şenol Güneş geçen yaz 'Gökhan topla ilerlerken etrafını görebiliyor, Kerim'de o yok, o olsa seviye atlar' diyordu, öğrenemedi hala.

• Marcelo Brazilya milli takımına kadar yükselmiş bir futbolcu serdar ile kiyaslamam bile fiyat konusuna gelirsek Beşiktaş akıllı oynuyor bonservis konusunda galatasaray eli açık oynuyor ne istenirse veriyor

0|0
    0|0
  • Serdar iyi futbolcu aslında orada mallaştı :))

0|0
    1|0
  • Beşiktaş son yıllarda transferde çok iyi işler yapıyor. Arada kabak çıkan nadir futbolcular oldu ama çoğunluğu aldığı parayı fazlasıyla haketti. En önemliside dembaba. Hem iş yaptı hemde iyi paraya satıldı.

0|0
    0|0
  • Kesinlike katılıyorum bro.. Popülere para verioz kaliteliye değil..

0|0
    0|0
  • Takıma uyarsa serdar çok daha iyi

0|0
    0|0
  • Serdar formunda değil, buradaki serdar için ne paralar verlilyo yarış ediliyordu. Şuanki hale göre tosicin iyi marcelo kendi fiyatını katlamıştır ayrı mesele. ama yok serdar bjk da 4. Cü stoper olur falan komik serdar a haksızlık olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray çok enayi kardeşim. Beşiktaş ise çok akıllı transfer yapıyor ve tutumlu valla helal olsun başarılılar.

0|0
    1|0
    • Yıldırım Demirören'i unutma unutturma. Mecburiyetten bu hale geldiler.

Bir iki sezon sonra bayağı düzlüğe çıkacak gibiler, ondan sonra şımarmazlarsa o zaman kutlarım ben.

• Kardeşim tek diyecegim Serdar Marcelo ve Tosic ten daha iyi

0|0
    0|0
  • Bursa baskaninin yetenegi + dursun salaginin malligi = serdar aziz transferi

0|0
    0|0
  • Serdar Aziz bence en iyi Türk stoper

0|0
    0|0
    • Kaç tane iyi türk stoper var ki zaten? Ömer Toprak var bir , onu da adam gibi kullanamıyoruz milli takımda. Ki bana sorarsan Ersan Adem Gülüm o topu alıp mal mal kullanması olmasa Serdar'dan daha güvenilir, en azından gerektiğinde bam güm girer rakibine. 1.80 boyundaki adamdan iyi stoper olmaz. Onun için Puyol gibi birşey olması lazım ki ona da çok uzak.

• Marcelo yasli

1|0
    0|3
    • Yaşı 30 olmadı daha, bir stoper için gayet yerinde bir yaş, oyunları zaten 28 yaşında falan oturuyor iyice.

• Daha kaliteli

0|0
    0|0
  • matematiğin cilvesi

0|0
    0|0
  • Enayi parası yiyor işte :D

0|0
    0|0
  • Bjk li arkadaş belli serdar aziz gerçekten en iyi Türk stoperdir kimse kusura bakmasın. Rhodolfo ve tosic de o kadar iyi stoper değiller. bjk nin orta sahası iyiydi geçen sene bu yüzden savunmanın yükü azaliyordu.

1|0
    0|1
    • Serdar Aziz en iyi türk stoper, bir kere bu tartışmalı bir konu. Bana ortalamanın üzerinde bir tane performansı olan türk stoper göster.

Ömer Toprak var bir tek, o da milli takımda adam akıllı oynamıyor.

Serdar Aziz Semih Kaya'nın fizik gücü yüksek versiyonu, Ersan Adem Gülüm bile daha iyi kendisinden.

• arkadaşım futbol izlemiyorsun sanrm

• lan ne izlememesi bjk nin savunması iyi falan değil. bugün fenerbahçeyi hiç sevmem ama gerçekleri söylemek gerekirse bjk kaybedicek.

• Abartmışsın Serdar Aziz tosiç i de rhodolfo yu da keser ama 4.5 milyon euro çok gerçekte Türkiye de yerli oyunculara aşırı çok para veriliyor birde Fikret Orman iyi pazarlık yapıyor

0|2
    0|3
    • Rhodolfo'yu anca rüyasında keser. Rhodolfo sakatlanana kadar Kjaer ile birlikte ligin en iyi iki stoperinden biriydi.

Vasat, belli meziyetleri olan anadolu topçusu o Serdar. İbrahim Toraman nasıl kağıt üstünde iyi, ama uygulamada mikindirik bir stoper idi ise, Serdar da öyle.

• Kaçırmasa ne olacaktı? Üstün performansıyla bizi finallere mi taşıyacaktı? Hiçbirşey olmayacaktı. Türkiye'den adam gibi savunmacı yetişmiyor. Şu an genç stoperlerden en büyük potansiyel Atınç, o da sırf anormal fizik kapasitesi olduğu ve hamlelerini, sezgilerini geliştirmesi durumunda ezici bir stoper olma kapasitesi olduğu için.

Yoksa duracağı yeri bilememe, bocalama, panikleme, ne yapacağını şaşırma ve zamanlama hatası konularında halen ciddi zaafı var.

• Evet katılıyorum

Yükleniyor...