Lens mi quaresma mi?

şuanki performanslarina gore lens mi Quaresma mi?

• Lens
    50% (4)15% (3)25% (7)Oy Ver
  • quaresma
    50% (4)85% (17)75% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• quaresma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Quaresma hem kariyeriyle hem de şimdiki performansıyla önde. Eskiden takim savunmasına ve takim oyununa katkı yapmıyor diye eleştiriliyordu fakat artik birçok kez savunmasına yardıma geldiğini görürsün. Özellikle sampiyonlar liginde takimin liderliğini yapıyor. Yaşı 25,26 olsa çok uçuk fiyata talibi çıkar. Birkaç ay önce avrupa sampiyonu olan portekizin kilit oyuncularından biri. Son letonya maçından sonra ronaldo bile , q7 girince kilidi çözebildik asistleri muazzam diye açıklama yaptı
    Gerçi bir fbliye ne desek boş

0|0
    0|0
    • 9gün

o kadar yazmissin sonunda laf atmasan olmaz.
      avrupa sampiyonasinda her mac yedek baslayan biri kilit oluyor 1 gol atinca. Bir de penaltilarda son penaltiyi kullanmisti 😀 Ama nani 3-4 gol atip her maca ilk 11 baslamisti. O kilit degil yedek kilit 😀😀

• 9gün

Bazinoyuncular kulübeden gelip kaderini etkiler , mesela semih bir sezon kulübeden gelip fenerin şampiyon olmasında bas kahramandı. Nani şampiyonada iyiydi ama quaresma çok iyiydi. Son letonya maçında 65 dakika nani hiçbirşey yapmadı q7 65 te girdi 3 gole direk katkıda bulundu. Son benfica maçında son golün asistini o dakika gerideyken rabona ile adrese teslim yapacak kaç oyuncu var dünyada? Ayrıca söz konusu lens mi nani mi? Yoksa hangisinden hakli çıkarsam o hesap mi

• 8gün

Hayir q7ye kilit oyuncuydu diyorsun ya, q7 de naninin yedegi oldugu icin neden nani yerine o oynamiyordu o zaman demek istedim. Aslinda ronaldo diyebilirdim ama o bambaska bir boyut oldugu ici dunyadaki hic bir teknik adam ronaldo varken q7yi kullanmayacagi icin naniyi soyledim.

• Quaresma 👍

0|1
    0|0
  • quaresma denen adam u-21 avrupa sampiyonasinda 7 numara ve kaptandi ronaldo forma bekliyodu ondan

0|1
    0|0
    • 9gün

Şu an icin soyluyorum. suanki performans.

• 9gün

Bence takima zarar veriyor. demek ki sevdigimiz oyuncu tarzlari farkli. ben takim oyuncusu severim

• 9gün

aynen herkes ayni tip oyuncu sevcek diye bisi yok

• eskiden di quaresma

0|0
    0|1
  • 2 yil sonra lens olit q7 mahalesef yaslaniyor

0|0
    0|1
    • 9gün

bence Şu an da lens. Takima katki yapiyor adam. Q7 sadece gosterisci takima bir katkisi yok

• 9gün

biri 700dk 2gol 5 asist
      biri 1400dk 3 gol 8 asist.

yani 2 kati sürede sadece 1 gol 3 asist fazla.

eger 700 dkda da lens ayni performansi sergilerse 4 gol 10 asist oynuyor.

• 9gün

Lens ama o hareketleri sampiyonlar liginde zor yapar biraz. zaten görecez derbi gecesinde kim daha katkili olacak takimina

Yükleniyor...