Cimbom ne demek?

Bir Fenerbahçeli olarak soruyorum cimbom ne demek nerden gelmiştir cimbom ismi? Bilen Galatasaraylı var mı 😂😂😂

0|0
2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• bide bunun uydurma hikayesi vardı jim die avusturyalı timsah avına gidiyo (jim cim dio okunuyo tükçe) timsah görüyo arkadaşı jime hazırlanması için cim bom bom diyo bunuda ülkesirine döndüğünde anlatıyo tribünlerde söyleniyo tezehurat die saçma bir hikayee 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ne ki? ben hic duymadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakkında bir sürü şehir efsanesi olan cimbom isminin babası eski bir Galatasaraylı futbolcu olan Sabit Cinol'dur. Türkiye ye getiren Sabit Cinol'dur. 1924 yılında eğitim için gittiği İsviçre de aynı zamanda futbol oynayan Sabit Cinol, futbolcusu olduğu Servette Futbol takımının sloganından esinlenerek bu kelimeyi uydurmuştur. Cinol Servette'nin sloganını Galatasaray'a uyarlamış ve kelime kulüp ve taraftarlarca benimsenmiştir. 90 senelik slogan artık Galatasaray ile eş anlamlı...

0|0
    0|0
  • uzun uzun yazmaya üşendim.

cimbom isminin babası eski bir Galatasaraylı futbolcu olan Sabit Cinol'dur. Türkiye ye getiren Sabit Cinol'dur. 1924 yılında eğitim için gittiği İsviçre de aynı zamanda futbol oynayan Sabit Cinol, futbolcusu olduğu Servette Futbol takımının sloganından esinlenerek bu kelimeyi uydurmuştur. Cinol Servette'nin sloganını Galatasaray'a uyarlamış ve kelime kulüp ve taraftarlarca benimsenmiştir. 90 senelik slogan artık Galatasaray ile eş anlamlı..

0|0
    0|0
  • mallık işte

0|1
    0|0
  • Fransız kültüründen olsa gerek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...