Kız arkadaşın ızın makyaj yapmasını mı istersiniz yoksa doğal olmasını mı?

yaklaşık 10 aylık bir ilişkiniz var kız arkadaşın ızın makyaj yapmasını mı istersiniz yoksa doğal olmasını mı? kızlarsa doğal olmaktan mı yana makyaj yapmaktan mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk günlerde bile söyleyebilirim makyaj olayına karşı olduğu mu ki normal arkadaşlarıma bile söylerim iğrenç olmuşsun ne anlıyorsun yüzüne o kadar boya sürmekten diye sonra ki gün sıfır makyaj :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• La hepsi mi nato kafa nato mermer?

Aga makyajsız kızlar mükemmeldir diyoz. Hepiniz kaş almayı bırakıyonuz, bakımlı kız güzel diyoz, sünnete giden palyaço gibi boyanıyonuz.

Ne diyelim de makyaj yapmadan, tırnağınıza, kaşınıza, saçınıza, kıyafetinize önem verin?

0|0
    0|0
    • bak güzel demişsin:) akşam akşam güldüm makyaj ayrı temizlik bakım ayrı aga:p ben makyajı soruyorum makyaj dışında hijyenimede bakımımada özen gösteririm mesele boya:)

• Senden güzeli yok o zaman. Hadi bakiim dağılın.

• kendi nasıl istese kabulumdür .kendi şık ve güzel görünmek isterse makyajını yapabilir .isterse de makyaj giç yapmadan birlikte güzel vakitte geçirebiliriz .

0|0
    0|0
  • kızlara şunu bir öğretemedik :) doğal olmak her zaman iyidir. güzelsen güzelsindir.. ama makyaj da bir çekicilik katabilir tabi. bu da ayrı konudur.

0|0
    0|0
    • ya ben gözlük kullanıyorum açıkçası ve göz makyajı yapınca gözlük kapatıyo ibi yani gözlükten dolayıda çok içimden gelmiyo

• Bakımlı olması ve her mevsim platform giymesi kafidir saygılar...

0|0
    0|0
  • her hali güzel ama yoğun olmamak şartıyla her zaman hafif bir makyaj yapmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • çok hafif bir makyaja hayır demem.. sonuçta beğeni önemli.

0|0
    0|0
  • tabıkıde doğal ama aşırıya kaçmayan makyaj da güzel olur

0|0
    0|0
  • normalde doğal özel günlerde olabilir Onu düşünerek söylerim her zaman yüzüne zarar vereceği için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben makyajdan yanayım açıkcası :D ama siz erkeklerde anlamıyosunuz. bizde güzel görünmek hoş görünmek istiyoruz. emin olun doğal güzel çok az makyaj yapıyo sandığınız kızlar makyaj ustası. okadar iyi makyaj yapıyolarki çok doğal hoş duruyo. ama palyaço dediğiniz kızlar makyaj yapmayı beceremeyip rezil olanlar :(

0|0
    0|0
  • Gerektiğin de gerektiği kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...