Eliptik mi Koşu bandımı daha çok yag yakar?

Spora yazilicam günde bir saat spor yapıcam hangisini yapmaliyim daha cokk

0|0
1|6

Erkekler Ne Diyor 6

• tek makıneyle ıstedıgın sonuca ulaşamazsın yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Bu ne kadar kalori yaktığına bağlı üstünde aşağı yukarı yazıyor aletlerin ama ben eliptikte daha çok ter atıyorum.

0|0
    0|0
  • bisiklet en iyi si

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışırsan antrenman sonrası bile yağ yakımı devam ediyor

0|0
    0|0
    • 8gün

Ne onerirsin yani

• 8gün

squat, lat pull down (sırt için kablo çekme), kollar için biceps-triceps curl

• 8gün

squat yapmana bile gerek yok leg press yani bacakka itme hareketi yaptigin alet

• yağ yakmann birinci kuralı disiplinli ve mantıklı bir diyettir

0|0
    0|0
  • Cokmu kilolusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eliptikte kalbin müsait yerinde atıyo kanka 30 dk yuru veya koş işte 15 dk elıptık yap ben oyle yapıyodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...