Erkeklerin sarhoş olduklarında gerçek duygularını gösterdikleri ya da yalan söylemedikleri doğru mu?

Genelde insanlar, ne kadar çapkın ya da ne kadar iyi niyetli olursa olsun belli bir dozda alkol alan erkeklerin bunun etkisiyle duygularının daha gerçekçi olarak gün yüzüne çıktığını ve yalan söyleyemediklerini düşünürler. Mesela sevgilisiyle ayrılan bir erkeğin alkollüyken kız arkadaşını arayıp barışmak istemesi onu sevdiğini özlediğini söylemesi içtenlik belirtisi olarak görülüp doğru söylediği düşünülür. Sizce bu ne kadar doğru böyle birşey var mı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle doğrudur... Alkol, tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarabilen iğrenç bir tattır ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece kafandakini daha rahat sölersin bide bunu nasıl erkeklere genelleme yapıyosunuz onuda anlamıyorum kızlar içince nabıyo acaba?

1|0
    0|0
    • kızlar için de olabilir tabi amacım ayrım yapmak değildi ben erkeklere yönelik olarak bunu duydum o yüzden o şekilde sordum :)

• evet rakı da iyi olurdu ama denizsiz de bir tadı olmuyor o meretin bak hemen alkol agzina burundum :))

• Uyumuyon mu sen:)

• 2 kişi doğruyu söyler bir şarhoş iki siinrli olan insan. erkek ya da kız farketmez

1|0
    0|0
    • evet ben de aynen sarhoş ve sinirli diye duydum :)

• Alkol iğrenç vede en az domuz eti kadar haramdır, ama yalancı atıkende yalancı sarhoşkende, tek bişey oluyo bazıları cıvıyo bazıları kabadayı kesiliyor bazıları duygusal bazıları çapkın

Şişede durduğu gibi durmuyor gâvur icadı

0|0
    0|0
  • Tamamen safsata alkol sadece cesaret verır yalanın cesaretı dogrunun cesaretı kavganın cesaretı veya aglamanın cesaretı v.s. v.s. sonuc olarak sarhoşun mektubu okunmaz :)

0|0
    0|0
  • Alkol etkisindeyken cesaret geliyo insana. Hissetiğin şeyleri daha rahat söylüyosun.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru.

0|0
    0|0
  • doğru. eski sevgililerimi çok aradım öyle özelden falan :D sonra ayılınca pişman oldum gururumdan.

0|0
    0|0
    • benim de erkek arkadaşım bunu birkaç kez yaptı ben pek inanmadım sarhoş işte saçmalıyor dedim ama böyle birşey duyunca acaba içten miydi sorusu geldi aklıma. Ayrıldığımızda alkol alıp beni arar konuşmak ister bazen şarkı gönderir falan. Normalde duygularını çok belli edebilen biri değil belki de alkollün verdiği rahatlık kendini daha rahat ifade etmesini sağlıyordur emin olamadım bende :)

• oooo bu süper bir fikir niye daha önce aklıma gelmedi ki benimle ilgilenmesini istediğimde bir iki doz veririm tamam :DDD

• doğru o an ne sorarsan sor hiç düşünmeden bildiğini söyler kalbinden aklından geçeni söyler direk

0|0
    0|0
  • alkol cinsiyet tanımaz.

0|0
    0|0
  • Degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonradan "sarhoştum" deyip yalanını doğru doğrusunu yalan yapacağı için önemli değil bunlar.

Dinç kafayla konuşsun ki ardına saklanacağı şeyler olmasın.

0|0
    0|0
    • evet çok haklısın çok doğru söyledin :)

• değil. alkollüyken yalan söyleyeni de gördüm ben. sadece alkollü insan öfkesine hakim olamıyor. yok asla yalan söylemez muhabbeti yalan.

1|0
    0|0
    • evet aslında birazda duruma ve kişisine göre değişebiliyor. :)

• İçenler daha iyi yalan söyler diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...