Ortaöğretim Başarı Puanı?

Malumunuz lys sınavı var önümüzde bir de bize okuldan puan gelicek.Ama bunu ais.ösymden kontrol etmemiz gerekiyormuş yeni bir uygulama varmış sanırım.ben bulamadım. Bilen var mı?

Güncellemeler:

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• link şu linkteki kullanıcı kodu şifre falan nasıl doldurucaz bunu bir bilkin varmı

0|0
    0|0
    • yok ya ben bir halt anlamadm zamanı da geçmş zaten

• 20 haziran diyo.gerçi mesai saati demiş ama olsun belki bişeyler yapabiliriz yinede .lanet dersaneler niye haber vermez böyle şeyleri.kullanıcı kodu okulun il koduymuş bu arada.

• tamam anladım şimdi o link okullar için biz puanımızı 22 haziranda ais den öğrenicez.

Erkekler Ne Diyor 2

• hıc bı fıkrım yok valla sıstem 13242 kere değiştiği ıcın bızım zamanımızda bunlar yoktu

0|0
    0|0
  • D ben 80.00 diplama notumdur mezun olunca 51 puan vermişti en yükseğe 60 vermişti okuldan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Diplomanı almaya gittiğinde okulunla görüş. Onlar yüzdesini alıyorlar diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • e okuldan bakıcaksın diploma notu en altta çıkıyo diploma notunu söylersen ben hesaplayablrm

0|0
    0|0
    • ya 84 küsür yazıo da başka bir şey çıkmış snrm zmnını kaçrdm

• 17 sinde girildi zaten onlar pazartesi yani problem yok ösym sadece kontrol edin diyo okuldan kaç puan gelceğini falan hesaplıyosun işde o kdr

• saol canım ya nese

Yükleniyor...