Evde Spor Mümkünmü?

1 Cıft Dambull
1 Koşu Bandı
İle evde spor yapılabilirmi (Vucut Gelişimi Fitness)
Eksik ekipmanlar nelerdir.
Program için yardımcı olurmusunuz:)

0|0
1|7

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle mumkun azmin varsa basla kardsm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapılabilir tabii ki de. Ben de evde kendime kardiyo egzersizleri programı hazırladım. Yanına 2 tane dambıl alıp 2 ay spor yaptım. 2 ayda 11 kilo vermiştim. Dambıllara farklı ağırlıklar alırsanız daha iyi olur. Mesela 2,5 kgyi kaldırabildikten sonra biraz daha ağırına geçersiniz. Şınav ve mekik kas yapma açısından faydalıdır. Spor salonlarında farklı türde aletler var ama bunlardan koşu bandı dışındakileri evde tutamazsınız. Yeriniz olsa kum torbası konulur ama müsait değildir.

0|0
    0|0
    • 4gün

Agırlıkları degıstırılebılıyor. Şu an 7.5+7.5 olarak kullanıuorum. Uzun bara ıhtıyacım var mı. Onerebılecegınız hareketler var mı

• Eksik ekipman... Beyin.. İlk önce bir sağlık kontrolüne git. Kriz geçirip tık diye gidersin

0|1
    0|0
    • 4gün

Ne eksipim var. Beyın derken? 1 ay spor salonuna gıttım

• 4gün

katılıyorum efor testi şart

• 4gün

öfff. yapma çocum yapma evladım. kendini düşünmüyorsan aileni düşün. her vücudun kendi metabolik sistemi vardır. o sisteme göre doktor kontrolünde spor yapman gerek.

• hocam evde dışarıda salonda hiç farketmez yeterki iste ben genelde salona giderim gidemediğim günlerde evde dambull mekik şınav takılırım şimdi vucut geliştireyim dersen program yapmalısın takviye almalısın protein aminoasitler filan ama bu işin abartı tarafı ben sadece stres atmak için ter dökeyim dersen 15 dk koşu 3 set 20 şınav aynı şekilde mekik ve 3 set de dambull yap haftada 3 ya da 2 gün yeter ve ısınma mutlaka olsun geçen ben unuttum şınavda omzuma kulunç girdi hayırlı geceler

0|0
    0|0
  • bence spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Bir iki alet daha alsana

0|0
    0|0
    • 4gün

Ne eksık

• 4gün

Sehpa ve halter gibi olan şeyden de alabilirsin çok masraf olmaz ya da durumun varsa domyos un istasyonu var kelebek falan da yaparsın

• Onlarla herşey yapılır

0|0
    0|0
    • 4gün

Uzun bara ıhtıyacım var mı. Onerebılecegınız hareketler var mı

• geliştiremezsin vücut geliştirmek kolay bir iş değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...