Bu yıl NBA Play Pff'larda hangi takım galibiyeti alır?

Geçen senenin şampiyonu olan Cleveland ve karşısında ezeli rakibi olan Golden State...

• Golden State Bu yıl NBA play off'larda hangi takım galibiyeti alır?
    53% (16)45% (31)47% (47)Oy Ver
  • Cleveland CavaliersBu yıl NBA play off'larda hangi takım galibiyeti alır?
    47% (14)55% (38)53% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|32

Erkekler Ne Diyor 32

• Geçen sene favorim kral jamesli clevelanddi ve şampiyon oldular fakat bu sene durantin da gelmesiyle curry li golden şampiyon olacak

0|0
    0|0
  • golden

1|0
    0|0
  • Cleveland bence final serisinde gecen yıl 3-1 lik seriden ard arda 3 maçı kazanıp şampiyon olarak unutulmaz bir ilk şampiyonluk kazandı. Bu yıl da çok iyiler ama gs warriors gecen yılki hüsranın ve kendi evinde yenilmesinin ardından bence bu yıl şampiyonluğu tekrar kaçırmayacaktır. Bakarsınız spurs olur bu yıl.

0|0
    0|0
  • Finali bir süpriz olmaz ise yine bu ikisi oynar. Lakin Golden clevelanda nazaran daha iyi ekip. Zaten gecen sene ve ondan onceki sene ezici üstünlüğü vardi. kaybetmesi cok süpriz oldu. Bu sene bu hataya düşmezler.

1|0
    0|0
  • Warriors.

1|0
    0|0
  • Cleveland

1|0
    0|0
  • benim gizli favorim houston rockets. harden adamım.

1|0
    0|0
  • Peki sana kim dedi finalin bu iki takım arasında oynayacagını? Önce bir finaller kesinleşsin, sonra final yorumu yaparız. Sezon Mvpsi tartışmasız Russell Westbrook diyorum. Rekorlar kırarak (Triple-double), acayip ses getirerek olucaktır. Destekledigim takım da La Clippers , neden şampiyon olmasın?

0|0
    0|0
    • 9gün

Ben tabii ki de kesinlikle bu takımlar finali oynar demiyorum. Sadece geçen sene finale çıkan takımlar bunlar olduğu için bunlar üzerinden gitmek istedim. Yoksa dediğin gibi LA Clippers de efsane ve baya iddialı bir takim. Batı için de Houston öyle

• 8gün

ohh maşallah ciddi anlamda güzel bir yazı. harbiden şu anda kendime soruyorum neden sadece iki takım koyma gereği duymuşum ve neden clippersı koymamışım. yani çok haklısın. saygılar :D

• 8gün

Teşekkürler. Saat 05.36 maçları izlemeye devam 😄

• Cury durant el ele sampiyonluga

1|0
    0|0
  • daha play off çok yol var kim öyle kim kala. ancak şunu söyliyeyim kyrie irving sakatlanırsa cavs konferans finalleri için bile çok çok zorlanır. bucks, celtics iyi hamleler yaparlarsa takaslarla süpriz görebiliriz. son sözüm ulan orlando yaktın bizi.

0|0
    0|0
  • Durant le curry nin aynı takımda olması tamamen dezavantaj bunu final serisinden sonra anlayacaksınız. Miami-Dallas finallerinde miaminin kadrosunda James Wade ve Bosh vardı ama kaybettiler. Aynı şekilde san antonio ya kaybetmeleri gibi.2-3 sene önce lakersın ilk beşi Steve Nash-Kobe Bryant-Mette W. P.-Pau Gasol-Dwight Howard gibi efsane bir takımda ama o sezon lakers bırak finalleri playofflara bıle çıkamadı.

0|0
    0|0
  • San Antonio da olsaydı keşke. Kevin Durant yüzünden golden stateden o kadar soğudum ki yazık gemisini satıp giden biri

0|0
    0|0
    • 9gün

SAS'da iyi bir takım ama finallerde yapamıyorlar. Ve KD için haklısın, yaptığı ne bileyim çok kötü bir sey

• Onu bilemem de mvp russel westbrook

1|0
    0|0
  • Golden state

1|0
    0|0
  • gönlüm oklahomadan yana westbrook tek başına mücadele ediyor ancak cavaliers olacak şampiyon

0|0
    0|0
  • Oklahoma ve Atlanta taraftarıyım

0|0
    0|0
    • 9gün

Hmm oklahoma da olabilirdi aslinda, ama bu sene daha iddialı takimlar var sanki

• 9gün

Geçen sene Playoff yarı finali oynadı Oklahoma, 4-3 kaybetti Golden State'e.

Kevin Durant Golden State gitti, o yüzden Oklahoma bu sene biraz zayıf. Atlanta Hawks iyi

• 8gün

aynen Oklahoma kd yüzünden baya sıkıntıda. ve dediğin gibi atlanta da iyi bir takım

• Geçen sene başabaş bir mücadele vardı ama cleveland çok istiyordu istekli oynadı kazandı. Aynı başarıyı bu sene gösteremezler bence , bu sezon golden state olur.

0|0
    0|0
    • 9gün

Bana da öyle geliyor. Geçen seneki hırs bu sene yoktur onlarda. Aksine GSW hirs yapmıştır kılpayı giden galibiyetten ötürü

• Cleveland favorim yine. Çok başarısız günlerinde dahi (L. J. öncesi) bir sempatim vardı bu takıma karşı. Sanırım forma renginden.

0|0
    0|0
  • Golden State zaten Nba in en güçlü takımlarından bir tanesiydi, şimdi Durantte geldi, takım oturdu da artık. Şimdi den şampiyon gözüyle bakabiliriz.

0|0
    0|0
  • Bu sene LA Clippers'ta sürpriz yapabilir. Ama gönlümden geçen GSW veya SAS. Doğu takımları oldum olası sevmem..

0|0
    0|0
    • 11gün

aynen LAC 'da baya başarılı, olsun da tek o olsun LeBron biraz ego kasıyor, inşallah olmazlar

• 8gün

Sabah Curry oyun dışı kaldı faullerle Durant 2 airball yaptı, Klay 1 airball. Bu takım Curry olmayınca olmaz. Ayrıca LeBron'lu Cavs ise bu sene çok beğendiğim LA Clippers tarafından bozguna uğratıldı :)

• 8gün

clippers efsane zaten ya

• Cleveland alır

0|0
    0|0
  • Tabiki golden

0|0
    0|0
  • Los Angeles Clippers bunları duman ederrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|1
    0|0
  • New orlenstan bir atak bekliyorum

0|0
    0|0
  • Cleve

0|0
    0|0
  • golden state bence

0|0
    0|0
  • Lebron ezer

0|0
    0|0
  • San Antonio

0|0
    0|0
    • 12gün

o da olabilir de, takımda Durant var, batı bırakaz bence

• 12gün

San Antonio gönlümde olan :D Yine Cleveland alcak gibi geliyor ama bilmiyorum Golden State te olabilir

• 12gün

benim gönlümde de Oklahoma var ama çok zor onların işi. LeBron da koyar son noktayı

• HErkes Her sene Şampiyon olacak diye bişey yok bu senenin yıldızı CleveLand Cavaliers

0|0
    0|0
  • Cleveland :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...