Kızgınlığın kırgınlığın dozu ne olmalı?

Kıdemli bir meslektaşımın yanında tecrübe kazanmak için çalışıyorum.abi kardeş, arkadaş gibiyiz. benim için değerli ve benim de onun için değerli olduğumu söylüyor.sürekli şakalaşır eğleniriz.bu sabah odasına gittiğimde gülümseyerek günaydın dedim o ise önce bir personelimizin adını söyleyerek söyle buraya gelsin dedi ve arkasını dönüp bilgisayarı ile meşgul oldu.yaptığı saygısızlıktı ve tahammül edemedim.odama döndüm ve tavırlı davrandım.öyle yemeğinde yine şakalaştı sohbet etmeye çalıştı.hatta konuşturmak için rüyasında beni gördüğünü dahi uydurdu.ama öfkem geçmedi.akşam çıkarken yanıma gelip canın mı sıkkın dedi ben de sizin negatifliğiniz yansıdı dedim.ne zaman ne yaptım dedi.sabahki tavrınız dediğimde bu saate kadar onu mu uzatıyosun dedi.evet dedim peki deyip arkasını dönüp gitti ve ofisten çıktı.saygısızlığını görmezden mi gelseydim.çok mu uzatmış oldum sizce?yarın ne yapmam gerektiğini bilmiyorum alttan mı almalıyım bilemedim:(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• :) iş yerinde sırıtacak hali yok ya..bu hatun milletide acaip..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak yarın o sana günaydın desin. senin fazla uzattığını düşünmüş ama siz sevgili değilsiniz sonuçta, bu kadar tavır fazla gelmiş de olabilir.

0|0
    0|0
  • bence biraz uzatmışsın senden bir personeli bulmanı istemiş ve o sırada önemli bir işi olup o dönmüş olabilir bunları fazla büyütmemek gerek iş yerinde daha zor şartlarla çalışanlar var ne amirler idareciler var o nedenle senin iyiliğin için böyle küçük ayrıntılara takılma

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin umrunda değildir,üzme kendini bu kadar

0|0
    0|0
  • yani insan bazen stres dolar bişey yapma normalce git işine zamanla düzelir ilişkiniz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...