İddaa meselesi 😊kaybettiniz yaparmıydınız? Bu arada slm😊😊?

Sevgilinizle iddaaya girdiniz koyu GALATASARAYLISINIZ ama iste iddaayı kaybeettiniz fenerbahce forması giymenizi istedi naparsınız giyermisiniz iddaa soz verdiniz 😊baska takımlarda olabilir 😉

Ayy ben koyu gsliyim iddaayı kaybetsem fener forması giyermiydim ya giymezdim ama sozumude tutamıycam valla olmaz yani zaten ben ole iddaya girmezdin 😂

Güncellemeler:
11gün Soz tutulması lazım ama yaa mesele buyuk 😁

0|0
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

• İddiaya girmem normalde, ama girdik diyelim. Fanatik değilim, bırak fanatiği, takım tutmuyorum. :D Hani asla koyu galatasaraylı olamayacağım için, bilmiyorum. :D He onlar açısından bakarsam, fanatik birisi asla bunu yapmaz. :D

1|0
    0|0
  • Söz ağızdan bir kere çıkar

1|0
    0|0
  • Siz fener maçında hiç iddiaya girmeyin,
    sonuç belli zaten

Not: beşiktaşlıyım..

1|1
    0|0
    • 11gün

Hayırdır sen besiktaslı olupta fenerl niye savundun onu anlamadımda neyse nott Gururla GALATASARAYLIYIM

• 10gün

Fenebahçeyi savunmadın canını yedigim

Sadece yıllar yılı olan muzdarip vak'âyı dile getirdim

• 10gün

Ben yakın bir tarih soleyim yıllar yılı degil 12 mayıs 2013 anladın sen besiktaslı kardesim

• En son sevdiğim kızla iddiaya girdim tarih sınavı için 95 almıştım

1|0
    0|0
  • iddia bu demi

1|0
    0|0
  • Söz ağızdan bir kez çıkar giymelisin formayı

1|0
    0|0
  • Yeryüzünde fanatik kadınlar kadar itici bir şey yok. Sözde küfürden hoşlanmayan ikiyüzlü yaratıklar binlerce kişinin küfür etmesinden rahatsız olmaz.

0|0
    0|0
    • 10gün

Ne alaka illa fanatik olunca kufur sevmiyorum diye erkeklerin macta yaptıgı kufurleri gormezdenmi geliyorum gelmiurm tabi cok kotu kufurler vr annesine babasına daha beler nelr ama birsuru insanında agzını kapatamassınki bende Şu an senden acayip itici buldum ama ole yaratık filan demiycem sana olmaz ban yakısmaz yani sana yakısmıs o soz ama

• 10gün

Futbolcunun ölmüş babaannesinin kemiklerine bile küfür ediyoruz/ediyorlar. Statta daha fazla küfür oluyor. Boş konuşma.

• 10gün

Sen bos konusma stada gitmedim bilmiyorum

• Söz vermek g. t vermeye benzemez

0|0
    0|0
  • Kaybettim ve fenerbahçe forması giydim bir saat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...