Adonis, Biceps nerede kaldı Trapez?

Romulus
Bugün spor yapmadan önce mezura ile ölçülerimi alayım birde spordan sonra sıcakken alayım dedim. Aynanın karşısına geçtim... Şöyle bir boydan boya baktım kendime.

Şimdi diyorum sitede hayvan gibi vücudum var, bunlar ne felan diye ama aldırmayın :)) Tamam vücudum güzel o konuda mütevazi olamayacağım ama şöyle bir baktım da Trapez kaslarım çok orantısız olmuş.

Normalinden hallice şişmiş ve genişlemiş omuzların yanında Trapez kaslarım biraz geri kalmıştı. Şöyle bir araştırdım, trapezi hayvansı bulan insanlar var.

Ama bu kas grubu yani omuzu geniş gösteren ve şekle girmesine sebebiyet veren esas kas grubu trapez. Şimdi buraya kadar herşey tamam. Hemen trapezleri geliştirmeye başlamalıyım dedim. Ama bu sabah yine siteye girdim. "Discotheque" isimli dostumuzun "Vücut geliştirme" temalı sorusuna göz attım.

Kadınlar resmen lanetlemiş trapez sahibi erkekleri. Tamam o linktekiler biraz hayvantor tipler fakat trapez omuzları daha az ön plana çıkmasınız sağlayan bir kas grubu. Esas şekline sokuyor tamam fakat en estetik görünüme soktuğu söylenemez.

Ben sporcu gözüyle bakarak şahsen kendimi beğenmedim. Peki sizler ne düşünüyorsunuz bu Trapez kas grubu ve Trapezli erkekler hakkında?

NOT: Gizli sen önce göbeğindeki yağları erit.
Güncellemeler
+1 yıl
Gerizekalının teki tek yıldızı yapıştırdı okumadan. Biraz anlayışlı olursanız bu konuda sevinirim.
Adonis, Biceps nerede kaldı Trapez?