Plank hangi kasları gelistiriyor Ve şınav hangi kasları gelistiriyor?

Cok şınav çeken bayanin erkeksi vucudu olur mu

Güncellemeler:
4gün Yahu erkeksi vucut derken cok gelismis kaslardan bahsetmiyorum ama bazi kaslar bayanlara yakismiyor mesela kol kasi ben kol kasini erkeksi buluyorum o manada erkeksi vucut tanimini yaptim 😄😊

0|1
2|6

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• tüm sporcular steorid kullanır yasak dahi olsa.. hele hele bayan bir sporcu musabık ise kesinlikle anabolik steroid GH hormonu gibi steroid türevlerini kullanmak zorunda.. neden zorunda açıklayayım.. kadınlarda erkeklık hormonu yanı testasteron seviyesi çok düşüktür öyle ki olgun bır kadında 10 yaşındakı bir erkek çocuğunda oldugu kadar testasteron vardır.. dolaysıyla bu hormonu dışarıdan almak zorundalardır. bu nedenle yüz hatları erkeksi görünürler sesleri kalındır kıllanma vardır gibi erkeksi özelliklere sahip olurlar.. bu erkeksilik yine sporcunun genetigine baglıdır herkesde çok belli olmaz.. Ülkemizde ki kızlar ben ağırlık çalışmak istemiyorum kaslanırım diye çok korkuyorlar, böyle birşey yok kaslanmazsınız korkmayın ağırlık çalışmak hem kadın hem erkek için çok faydalıdır.

1|0
    0|0
  • internet te gördüğün dergilerde gördüğün erkek gibi kaslı kadınlar günde avuç avuç ilaç yutuyor vurduğu streoidin haddi hesabı yok yani doğal yollardan erkeksi yapıya ulaşman çok zor bizim götümüz çıkıyor bişeyler yapalım diye sizden 10 kat daha fazla testestoron hormonu salgıladığımız halde :) yani demek istediğim korkma öyle kaslanmazsın bir anda :) kaslansanda abartı olmaz kadınları kaslı sevmeyen erkekler onların güçlü olmasını hazmedemediğinden bunu unutma ;) plank bel sırt kasları aktif olarak çalışır şınav göğüs triceps kasları aktif olarak çalışır ama tam çalışmayan kasları da sayarsak şınavda bile karın çalışır anatomiyi mi merak ediyorsun? neden sordun bunu

1|0
    0|0
    • 4gün

Ya ben zaten bir anda cok kasli olmaktan bahsetmiyorum 😂 ama yine de kizlara yakismayan hic narin gorunmeyen bir fizik olusabiliyor bilincsiz spor yapildiginda

• 4gün

net bir cevap oldu teşekkür ederim :D

• 3gün

Yorumun icin asil ben tesekkur ederim 😂😊

• Erkeksi vücut bayanlarda biyolojik açıdan imkansızdır ( Steroid le mümkün ) . Plank özellikle karın kasları olmak üzere bacağı da çalıştırıyor. Şınav ise göğüsü çok çalıştırmakla beraber arkakolda çalıştırıyor.

1|1
    0|0
    • 3gün

Ya erkeksi vucut derken kasli erkek yapisini kastetmemistim sadece bir bayana gore fazla gelismis kaslardan bahsetmek istemistim

• 3gün

Tesekkur ederim yorumun icin 😊

• 1gün

Rica ederim , tek bilgim bu konuda ( Spoe ve beslenme yani ) :) :) .

• olmaz cunku erkeklik hormonu yok sizde. plank merkez bolgesini guclendirir. sinav bilesik bir egzersizdir yani bir cok bölgeyi calistirir gogus basta olmak uzere kol omuz ve sirtin da calisir dogru yapman kaydiyla

1|0
    0|0
    • 4gün

Elbette ki erkeklik hormonu var bizde

• 4gün

Haklisin ben zaten erkeksi vucut derken inanilmaz kaslardan bahsetmedim 😂

• 4gün

yok yok olmaz sen rahat ol sporunu yap

• şınav göğüs kanat kol kaslarını geliştirir plank ı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • 4gün

Cok sinav ceken bayanin gogsu kuculur dimi kollari da kalinlasir

• Sinav gogus ve kol kaslarini gelistirir. ama onunda cesidi var dar, genis, eas sinav gibi. sadece vucut agirligini kullanirsin. agirlik sart daha fazla gelisim istersen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende karın kası yaptı

1|0
    0|0
  • He bacım hemen erkek gibi olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...