Gögüslerimi sıkılaştırmak istiyorum?

aslında çok sarkık degiller ama ben daha sıkı ve dik olmalatını istiyorum egzersizler felan var fayda saglıyormu bilmiyorum bide dambılmıydı neydi 2 3 kgli olanlar onlarlada yapılıyormuş galiba en etkili bencede onlarla olur zaten bidee şınav diye düşünüyorum çünkü erkeklerde bu ikisiyle yapıyorlar galiba bazı erkeklerin gögüsleri baya iyide :) ama onlarla bizimkiler bir olmaz herhalde... aramızda yapan var mı acaba faydasını görenler falan? :)

0|0
6|10

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç bir egzersiz senin göğsünü sıkılaştırmaz veya kaslandırmaz bunu yapan besinler, yediklerin senin amacın göğüslerini dikleştirmekse yağ oranını düşüreceksin o kadar

0|0
    0|0
  • kadın göğsü (breast) ile erkek göğsü (chest) aynı değildir. bench press şınav vs ile toparlanmaz. tek yapabileceğiniz yağ oranınız fazla ise onu düşürmek olacaktır 👍

0|0
    0|0
    • 4gün

neden düşürmem gerekir peki düşürdükten sonra mı başlamam lazım

• 4gün

hyr diyorum ki kadın göğsü kas değildir egzersizle sıkılaşmaz alttaki pec kasları (erkekte de olan) onlar gelişir..

• 4gün

hım anladım

• Göğüslerini sıkılaştırman egzersizlerle imkansız çünkü hiç bir egzersiz göğüs dokusuna etki etmiyor , kilo vererek göğüsünden kurtulursan anca öyle mümkün :) .

0|0
    0|0
  • buzlu suyla masaj yap

0|0
    0|0
  • Küçülür ama

0|0
    0|0
  • İki eline danbıl al sırt üstü yat yanlara aç kapat göğüslerin toparlanır

0|0
    0|0
  • Ameliyatı var

0|0
    0|0
  • sıkı ve dik muhtesem olur :)

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • Meme göğüs konuşmayın yaa bak kötü olacak 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olur

0|0
    0|0
  • ellettir

0|0
    0|0
  • estetik yaptir

0|0
    0|0
  • Toparlayıcı sütyen al

0|0
    0|0
    • 4gün

ama öyle sadece sütyen takınca güzel durur ben kalıcı bişi istiyorum

• Plates yap sıkilastirir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...