Her kızın elini tutar mısınız?

Yolda yürürken, sevginizden emin olmadığınız ama hoşlantı olan sevgili olmadığınız vb gibi her kızın elini tutar mısınız ?

yani el el yürür müsünüz?

Yoksa bunu sadece özel birisiyle mi yaparsınız?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlandığım veya sevdiğim kızın elini tutarım ama el ele yürümem nedense bir türlü sevemedim şu el ele yürümeyi genelde kız arkadaşlarımı arabayla götürdüğüm için ve muhtamelen bir göl veya deniz kenarına gittiğimiz için yürümemize gerk kalmıyor.arabada elini tutuyorum:)

1|0
    0|0
    • ya o da el ele yürümeyi sevmedğini söyledi ama arada elimi tuttu ve biz el ele yürüdük deniz kenarındada el eleydik şehir içinde onu tanıyan insanların olduğu yerdede eliimi tuttu rahatsız oluyorsan bırakayım dememe ragmen bırakmadı

• dediğim gibi herkesin karakteri farklıdır.ama bidahaki sefere dikkat et elini tuttuğunda davranışında bir anlık bir değişme oluyormu mesela içten bir gülümseme ,derin bir nefes alma,eli titreme veya gözlerinde bir parlama hani insan çok sevinince gözleri parlar ya öyle bişey oluyormu ona dikkat et .eğer hiçbir tepki vermiyorsa elini tuttuğuda sana karşı bişey hissetmiyordur.

• teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 10

• sevgilim olsa bile elini tutmam.

2|0
    0|0
  • Yok çok lazim olursa anca oda dirseklerinden.

1|0
    0|0
  • her kıza ınanmıcan o sana ıs atıyorsa mutlaka bısey varıdr ama bayadır bakısıyorsanız kacırma kacırırsan at kendını baraja :)

1|0
    0|0
  • hayır tutmam

1|0
    0|0
  • kızın kalbine girceksen elini tutcan aga :D

1|0
    0|0
  • Hayır tutmam

1|0
    0|0
  • özel birinin aşkımın elini tutarım

1|0
    0|0
    • o zaman ben onun için özel biriyim arada sırada elimi tutuyordu

• yok o da kız eli tutma meraklısı değil ve utagaç

• :) ok inşallah umduğun gibi olur

• sevgilim olmadığı sürece elini asla tutmam

0|0
    0|0
  • Elleri narin ve temizse tutarım hertürlü.

1|0
    0|0
  • eli veren g.tü kaybeder aga vermicen :D

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...