İnsanlar yazın ne yapar?

evet, okul yok, iş yok, sıcak var, güneş var, arkadaş yok, ortam yok. ne yapabiliriz?

siz olsaydınız ne yapardınız? her gün sinema sıkıyor, playsatition, bilgisayar hepsi çok sıktı. yeni şeyler istiyorum. ne yapabilirim?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• evde boş boş oturuyorum valla aynen pc sinema falan sıkıyor ki zaten kapalı alanda duramıyorum sinemada eğlensem oda sorun deniz yakın onada gitsen eve zor dönersin peşine bir sürü kişi takılır (burada doğru düzgün insan olmadığı için) ben de sıkıntıdan ölmek üzereyim ama sorsak bile klasik cevaplar geliyor diye sorma gereği duymadım dışarıya çıksan arkadaşlarla yanıyor resmen anca oturup müzik dinliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyumayi dene.

0|0
    0|0
  • Civciv ,kedi gibi şeylerle uğraş.Bahçeniz varsa oraya kulübe yap.Toprakla uğraş mesela..

0|0
    0|0
    • daha önce vardı. öldü. yine katil olmak istemiyorum

• Sevgili edinebilirsin.Heyecan iyidir.

0|1
    0|0
    • sevgili yok. ayrıca iyi değil :(

• elmadan gelmiş eşek gibi yatar :D

0|0
    0|0
    • anlamadım :D

• Sormuşsun ya hani insanlar yazın ne yapar diye bende elmadan gelmiş eşek gibi yatar dedim yani öyle bir söz var elma taşımaktan gelen eşek yorgun olur ya o anlamda yani :D

Erkekler Ne Diyor 2

• iş bul çalış :D

0|0
    0|0
    • çalışmak istemiyorum

• :D o zaman bahçe falan varsa ek biç evcil hayvan besle spor yap evde spor salonuna değilde evde kendin dambıl yap onlarla çalış kanka hiç olmadı bende evdeyim şu aralar izmirliysen beni bul takılak daha ne diyim

• kitap dergi oku . spor yapabilirsin , dil çalışabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...