HER GÜN 20 ŞINAV 30 MEKİK ÇEKSEM BÖLGESEL YAĞLARDAN KURTULABİLİR MİYİM?

Bu arada sağlıklı ve düzenli besleniyorum günlük 3,5 litre su tüketiyorum. Bilen arkadaşlar yanıtlarsa mutlu olurumHER GÜN 20 ŞINAV 30 MEKİK ÇEKSEM BÖLGESEL YAĞLARDAN KURTULABİLİR MİYİM?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yağ diye bişey yok onu kafandan çıkar at :) bölgesel yağ eritme diye bişey yok onuda at :) senin yağ miktarın vücuduna düzenli bir şekilde paylaştırılmıştır öyle kafasına göre kanka ben az göte geçiyorum ordan memeye geçerim diye birşey yok vücudunun tipi boy yaş kilo değişiklik gösterir hiç birşey kafasına göre değil anlaştık mı? hedefin ne? göbeğin mi var yağların mı var? önce yediklerine bak can boğazdan gelir neler yiyorsun neler içiyorsun hiç hesaplıyor musun? bir bakıyormusun yediklerine eminim yediklerine içtiklerine dikkat etmiyorsun etseydin bu soruyu sormazdın şimdi açıyorsun google arama motorunu benim anlatmama gerek yok nette milyonlarca yazı makale bulunmakta ( kalori nedir? / makro nedir / mikro nedir / nasıl kalori makro mikro sayılır hesaplanır? ) bunlara bakıyorsun hatta hemen sana kaynak atıyorum kısa bir makale onu okuyorsun beslenme hakkında bilgiye sahip oluyorsun böylece ne yiyip içmen gerektiğini sen yazıp planlıyorsun hedefine ulaşıyorsun okey :) kaynak = http://www.agirsaglam.com/beslenme-rehberi/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • kosu tarzi sporlar okadar zayiflatmiyor, ev bisikleti yuzme gibi olanlar guzel haftada en fazla 2-3 defa, pilates harika bir kadin icin, bence suyu cok tuketiyosun bobreklerini yorma okadar 2 litre yeterli

1|0
    0|0
    • 6gün

Ortalama 3,5 litre. Yorumun icin tesekkur ederim :) Bence de plates cok iyi topum da var :D

• 6gün

pilates tarzi egzersizler tum gun yag yakmani sagliyor, kaslari derinden calistirdigin icin, kosu sadece o an kostugun zaman icinde kalori yaktiriyor, rica ederim zevkle..

• türkiye sporda 50 sene geriden geliyor (bilgi anlamında)..

1|0
    0|0
    • 6gün

vallahi üzülüyorum şu halimize herkes aynı soruyu soruyor yardımcı olmak için bence yazıyorum okuyan yok hatamız burda okumuyoruz

• Yediklerinize dikkat etmezseniz pek bir faydasi olmaz

1|0
    0|0
  • bolgesel kilo verme yag yakma vs diye birsey yok once bunu kabullen. mekik cekme omurgana ciddi zararlari var. crunch yap yerine. cardio yapman gerekiyor yag yakman icin sana hiit cardioyu oneririm. tum vucudunu calistircagin programlari uygulamalisin

0|2
    0|0
  • 20 sınav çekebilen mi

1|0
    0|0
    • 6gün

İstersem yapamayacağım bir şey yok günde 5ten başlasam her gün artırarak gitsem 50 bile çekerim sistemli çalışmak önemli

• 6gün

Belkide sen cekıyorum sanıyorsun 😂

• 6gün

Öyleyse çok üzülürüm 😂

• Lombur lombur sallaniyor ise biraz zaman alabilir

1|0
    0|0
  • Hayır😂😁

0|0
    1|0
  • Bölgesel yağ verimi diye bir şey yoktur verirsin her yerden verirsin...

0|0
    0|0
  • Sadece şınav mekik olarak bakma düzenli spor yap yürüyüş falan 6 ay gibi zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...