Adı "venüs mümtehine" olan biri hakkında ne düşünürsünüz?

adı "venüs mümtehine" olan biri hakkında ne düşünürsünüz? sizce nasıl bir kız ismi?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Oha aşık olurum <3

1|0
    0|0
    • ciddi cevap ver. yeğenime bulduğum bir isim kimse beğenmiyor bu kadar mı kötü ya :D

• Börteçine olsun ikinci adı.Öztürkçe.

Erkekler Ne Diyor 12

• sevgilisi venise ilk ayak basan bendım dıye geyik yapar.

0|0
    0|0
  • anlamına baktım 'imtihan edilen kadın ' anlamına gelıyomus ama yanI Kuranda gecıyo dıye her kelımeyı ısım yapmaya gerek yok bıcok guzel kız ısmı var Kuranda ayrıca onlarda konulabilir he bu konulduysa ya da senın adın buysa bısey dıyemeyız acayıp bı ısım gelır tabı bılmeyene pekde bılınmeyen bı ısım nadır vardır kullanan zannedersem

0|0
    0|0
  • uyduruk bir isim gibi geldi :) gerçek mi bu isim ?

1|0
    0|0
    • hayır değil.şimdilik. yeğenime koymak istiyorum gerçi eniştemle ablam beğenmedi ama kararlıyımm :D:D bence çok harika bir isim :(

• babanı mahkemeye ver ve kendi adını değiştir. yeğeninin hayatını karartma :))

• fazla kasmışlar diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • venüs güzelde mümtehineyi sevmedim okunması zor.

0|0
    1|0
  • Venüs ü bilememde mümtehine hoş gibi estetik duruyor.

0|0
    1|0
  • o nasıl bir isim la :D

1|0
    0|0
    • nesi var:/

• erkek olursa?

• Erkek olursa da mirza, çağrı, efe, yusuf vs..

• saçmalık öyle isim mi olur

1|0
    0|0
  • Azizim uzaylılara veriliyor o ad

Geçen de birisi oğluna vermiş; "Uranüs Yalayanyüz" diye

0|0
    1|0
    • mümtehine kuran suresi. imtihan edilen kadın anlamına geliyo. kötü bir isim mi bence kulağa hoş geliyo ya ben zevksizim ya insanlar da bir gariplik var bilemedimm :((

• sırf kuranda geçiyor diye değil zaten anlamlı geldi. offf bir de millete müslümanlık taslıyosun milleti eleştiriyosun bir kere olsun kuranı açıp okumadığın nasılda belli ak salağı. mümtehine suresi aç bak 60. suredir hatta

• 114 tane sure var Kur'anda; ayetten geçen imtehın? kelimesinden aklımda kalmış, adının da Mümtehine olduğunu farkedemedim

Ve sen bana ayetten bahsedip da bu şekide hakaret ederek kendi Müslümanlığını belli ettin

Hakkım haram olsun sana.

• bence çok seksi olur ya da öyledir, venüs bu boru değil

0|0
    0|0
  • venüs güzelde diğeri ne? direk babasına söverim.

0|0
    0|0
    • mümtehine kuran suresi imtihan edilen kadın manasında ve bence çok hoş hem anlam olarak hemde kulağa güzel geliyor ama kimseye sevdiremedim ismi

• işe Kuran girerse olay değişir. anlamı güzelmiş.

• sdjkfhkpsjdfhk error

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yenı moda zaten garişp garip isimler vermek sanki bir şeyt oluyor oyle abuk sabuk isimler verince .

1|0
    1|0
    • mümtehine kuran suresi arapça kökenli venüste farklı olmaya kasmak için değil kulağa hoş geliyorr yani kötü mü çokk sence bu isim

• üç isim önerisinde bulunur musun bana?

venüsüde mi beğenmedinnn yok ya benim diğer insanlarla zevkim hiç uyuşmuyo yeğenime koymak istiyorum bu ismide ne ablam ne eniştem beğendii :D ama bennce harika bir isim. hele venüs ismii :D güzellik aşk tanrıçası daha nolsunn :D

• miray ,zeynep ve damla . dediğim gibi yeni moda değişik isimler bulmak sacma bence .

• Venuse izin vermeyebilirler. Kucukken dalga konusu da olabilir bu isim yuzunden. Bilimum gezegen isimleriyle seslenebilirler.

0|0
    0|0
    • emir demir gel dodtumu kemır gibi mi fdlkj

• sadece o degil. Yunan mitolojisinde venus afrodittir. Ve bu bir tanricadir. Kurandan isim koymaya dikkat eden birinin buna dikkat edecegini dusunuyorum.

• Ben de "Merkür Delta El Medine"

0|1
    0|0
Yükleniyor...