En geç ne zaman ararsınız

sevgilinize kızdnz ...teli üstünüze kapadı diye...en geç ne zaman ararsnz ? kız arıyo açmıyosunz...sonra açıyonz ama ne zaman ?seven çok uzatr mı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu biraz erkeklerin karakteriyle alakalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Telefonu kapattıktan hemen sonra arıyorsa açarım. Daha sonra önce o arıyorsa açarım. Tabii tartışmanın konusuna da bağlı. Ama konuşmamak yerine konuşup kızgınlığımı, kırgınlığımı veya diğer hissettiğim duyguları ona söylemeyi tercih ederim.

1|0
    0|0
    • söledii ama 5 gün sonra la..ben aradımm o kadar...insafa geldi imansız :) ama şuan yine başmm dertte dün şarj bitti tel kapandı ...şarjmda sorun var dedimm pek inanmadı yandıkk :)

• zaten bozdu niyeti ortada kapadmm sohbtinnn ..aman sıkıldm ya...

• Salla gitsin o zaman. Aramasaydın keşke, iki hafta sonra aradığında yeni sevgilim var derdin :)

• ben aramam , o zaten arar ;) denenmiştir.

0|0
    0|0
  • Bir ay süründürürüm kimse ben sözüm bitmeden kesemez

0|0
    0|0
  • aramam :)

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Açmam ki.5 saat sonra falan gider yüzyüze konuşurum.

0|0
    0|0
    • 5 gün sonra aradı.. o da benmm çabalarmla sonunda döndüüü tele kızmşşşşş baya...hala sinirliymm hatta diyodu...dünde telim kapandı ama şarjmm bitti :)

• 5 dk Icinde ben ararim :)

0|0
    0|0
  • 10 dk. .

0|0
    0|0
  • sürüm sürüm sürünene kadar

0|1
    0|0
    • lennn bu nasıl sevgi

• eeee mecburrr

• benmki 1 hafta aramadı ...çok kızmışşşşşş...dünde kapadm ama şarjm bitti :) umarm küsmemiştr yine :)))yoksa yandmmmmm !

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah baska dert keder vermesin :)

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir.ben hiç uzatmam.

0|0
    0|0
    • di mi ;) bende kıyamam

• erkek milleti süründürmeyi sever ama..benmki sinirliiiii biri kin tutarrr o kadar 1 hafta aramadı ya...g..t herifff

• ooo o da çokmuş canım..bn hayatta dayanamam.erkekler dayanırlar ama haklısın.

Yükleniyor...