Neler oluyor anlamadım

Bir kaç aydır görüştüğüm birisi var görüşmeye başlamayı o istedi çok güzel konuşuyorduk seni seviyorum sana aşık oluyorum dedi bayağa yakınlaştık sevgili değildik ama sevgili gibi konuşuyorduk bir anda bambaşka birisi oldu acaip davranmaya mesajlar yazmamamaya başladı biraz üstüne gidince öğrendim ki bağlanmaktyan korkuyormuş seni kırarım dedi bir hafta görüşmedik bir gün kendimi kötü hissediyordum mesaj attım ona sana ihtiyacım var dedim aradı konuştuk onu takip eden günlerde her akşam aradı konuşuyorduk bir kaç gün aramadı mesaj atmadı sonra yeniden aramaya başladı sinirlendim ona iki gün telefonlarını açmadım üçüncü gün mesaj attı bende sen beni önemsediğinden aramıyorsun canın sıkıldığı için arıyorsun dedim oda biz çıkmıyoruz arkadaş gibi konuşuyoruz sadece tarzı bir şeyler söyledi bende bir daha beni aramamasını ve mesaj atmamasını söyledim sizce neden böyle davranıyor

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sadece cinsellik var hedefinde. seni de beğenmemiş olabilir

0|1
    0|0
    • hayır beni gördüğü an eli ayağı birbirine dolaştı ve cinsellik değil amaç ondan eminim

Erkekler Ne Diyor 4

• nerde tanıştınız ve nasıl görüşmeye başladınız öğrenebilirmiyim

0|0
    0|0
    • arkadaş ortamında bir cafede tanıştık

• sanırım haklısın ama bana hala bitirelim demiyo ki hala bağlanmaktan korkuyorum seni üzerim çıkarsak üzülüceksin diyo hala sevdiğini ima edip bana ümit vermeye çalışıyo

• anladım ozaman farklı bir durumda olabilir mesala başka biri ile de yakınlaşmış olabilir o kız olursa sana yol vericek olmazsa senle devam edicek

• Ben evliyim ve başka bir kızla seninki gibi bir duruma düştüm ama sonra ben neler yapıyorum deyip kendimi geri çektim ve görüşmemeye başladım...Acaba erkek arkadaşın evli olabilirmi?

0|0
    1|0
    • hayır imkanı yok evlenicek yaşta değil ve tanıştığımızda uzun zamandır hayatında kimsede yoktu eminim

• belki senden daha yakın bayan arkadaşı vardır sana ümit vermek istemez

0|0
    0|0
    • ama konuşurken ümit veriyor bir erkek ümit vermek istemediği kızı her gün arar mı

• ben yanlış analiz ettim o zaman :) çok özür dilerim

• ahahahah oldu o zaman :)

• eminsen o zaman kafa karıştırmak istemiyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne istediğini bilmio belli ki hem sana seni seviyrmm dio hem bağlanmaktan korkuo çelişmio mu 2side sence

0|0
    0|0
    • evet çelişiyor

• aynen öyle kendini bir halt sanıyo

• yol ver gitsinn bnnm bir sevdiğim vardı aynı onun gibi bu daa sen değer verdikçe ve bunu belli ettkçe kaçıo hep bir bahaneleri vardır zaten..

• konuscak başkalarını bulmuş ya da baskası vardı arası bozuktu arada salak oldun.

1|1
    0|0
Yükleniyor...