Sizce buna değdi mi ? Gezi olaylarının maliyeti ?

Topbaş olaylarda Büyükşehir olarak 60 milyon lira zarar gördüklerini, 99 İETT otobüsü 15 özel halk otobüsü ve 15 dolayında belediye aracının zarar gördüğünü anlattı.Çevre işyerlerleri, hastahaneler, şiddet gören kadınlar, çocuklar daha nicesi

• Olaylara Devam Edilmeli.
    75% (9)62% (5)70% (14)Oy Ver
  • Olaylar Bitmeli.
    25% (3)38% (3)30% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Açıklanmayan daha bir çok şey var ben sadece mali açıklamayı yazdım siz kendi düşüncelerinize göre kararlarınızı yazabilirsiniz.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• istenilen buydu .ülkenin kendi kendine zarar vererek yok olması.tebrikler eylemciler başardılar :)

0|3
    5|1

Kızlar Ne Diyor 7

• hükümetiniz suruyeli mültecilerin verdigi zarar ziyandan da bahasediyor mu? adamlar vergi vermiyor calismiyor sizin vergilerinizle bakiliyor verilen hizmeti begenmeyip polise saldiriyor marketleri tas yagmuruna tutuyor polisi tasliyor ve hatta rehin aliyor.

hükümet onlarin verdigi zararlari da cikarsin bakalim nerdeyse 2 senedir trde oraya buraya saldiran suriyeli panpalariniz kac milyarlik zarar acmis.

link

link kedi yavrusu gibi saklanan polisler kendi vatandasina kursun skmayi biliyor ya bunlarin karsisinda böyle saklanacak yer arar.

e tabi onlarda hakli adamlar kendi ülkelerin de özgürlük adi altinda kafa kesip cikardiklari kalpleri yiyorlar sonra da gelip trde kamp kuruyorlar. siz de iett otobusu hesabi yapin.

1|1
    1|0
  • Düzgün bir şekilde direnişte bulunan insanlarla etrafa hayvan gibi zarar verenleri ayırt etmek lazım... Araya karışan gruplar haklı olan insanları da haksızlaştırdı onlar da arada kaynadılar... Gruplar aradan temizlenmeli başkalarının siyasi oyunlarına alet olunmamalı sadece

2|0
    1|1
  • Yarali ve olulerin sebebi de direniscilerdir kesin. Polisin elindeki biber gazini alip birbirlerinin kafasina gozune falan atmislardir. Bi bitmediniz.

Olaylar cikiyorsa da kriz yonetimini iyi bilecek eger basbakanim diyorsa.

Kendisi hem jinekolog, hem sosyolog, hem jeolog, hem hekim, hem sehirplanmacisi olmaya calisirsa. Ahanda boyle elinde patlar.

En son tanri olmaya da soyundu zaten. Gezi parkinda namaz kilanlarin namazini kabul etmiyorum diyerek.

O isler oyle nefret soylemleriyle olmaz. Halki tahrik etmekle olmaz.

Hep ne dedik geri adim at. Azicik durul. Otekilestirme. O ne yapti?

0|1
    3|1
  • O zararlar yerine gelir de

GİDENLER DÖNMÜYOR GERİ onlara ne olacak ?

2|1
    0|2
  • Para bence bu durumda en önemsizi insanlar öldü bazı duyu organlarını kaybedenler oldu gidip günlerdir gezi parkında yatanlar vardı biber gazı sıkıldığında insanlar öldüklerini sandılar bence devam etmeli yoksa o kadar direniş hiçbir şeye yaramayacak

2|0
    1|0
  • heryer taksim heryer direniş !

1|1
    1|0
  • Olaylara Devam Edilmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Atılan bibergazlarının ücreti sıkılan suların ücreti ne kadar acaba ? birde onları çıkarsınlarda maliyeti görelim

3|1
    2|1
  • maliyet sorun değil a dostlar ; devlet elektriğimize, ekmeğimize, sigaramıza otumuza bokumuza biraz daha vergi ekler zike zike öderiz, siyasetçiler de sanki kendi ceplerinden ödüyormuş gibi televizyonlara çıkıp olayları çarpıtarak anlatmaya devam eder.

başta olayı körükleyip yıllarca insanları böylesine sokaklara dökecek kadar canına tak ettirenler gelecek seçimlerde bu çarpıtarak yansıttıkları olaylar / maliyetleri üzerinden rant sağlarlar.

peki ölen insanlar, yaralananlar, sakat kalanlar, kör olanlar, göz altına alınıp haksız yere teröristlikle suçlanarak yok yere sabıka kaydı tutulup hayatları kararanlar ? bunları kaç paraya geri satın alabiliriz ?

kimse bana paradan bahsetmesin.

seçim zamanı memlekete boydan boya astıkları parti bayraklarının maliyetini açıklasınlar önce.

edecek çok küfürüm var da, neyse..

bi kesim hala bilanço hesaplarıyla uyutulmaya devam ediyor, ses yapmayalım koyunlar ürkmesin.

1|2
    1|0
  • dEVAM EDİP ÜLKE KAOUSA SÜRÜKLENMELİ Mİ DİYO BU MİLLET? DVAM ETMELİYMİŞ referandum SÖZÜNÜ ALDINIZ DAHA NE?

1|1
    2|0
  • birde o polisleri doyurmak için sabahlara kadar çalışanlar var .

bunlarıda söylemiyor.

0|1
    1|0
    • sabahlara kadar çalıştım . eylemciler arttıkça destek veren polislerin sayısının çokluğundan dolayı yemeklerin dozajıda artıyor idi .

Yükleniyor...