Sizce pilates eğitmenliğinde iş var mı?

Sizce pilates eğitmenliğinde iş var mı? İyibir reformer, cadillac ve mat pilates hocası iyi işler yapabilir mi, zamanla yüksek kazanabilir mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben fitness eğitmenliği yapıyorum şahsen stüdyo olarak oldukça iyi para kazanan arkadaşlarım var olay kendı formuna dıkkat etmen 2 3 tane anatomık terim ogrenıp suslu cumle kurmandan gecıyor :)

0|0
    0|0
    • 6gün

benim tcf onaylı pilates eğitmenliği belgem var üni mezunuyum ama besyo mezunu değilim. besyoyla tamamen alakasız bir bölümden mezunum ancak buna rağmen dediğim gibi belgem var. bu benim önümde çok bir engel olur mu? şu anda zaten 1. kademeyim. kendimi geliştirmek için seminerlere, kademe geçişlerine vs katılacağım. bir de arkadaşların kendi stüdyolarında mı ders veriyor yoksa başka stüdyolarda mı çalışıyorlar? bir de reformerda mı ders veriyorlar yoksa normal mat pilates mi?

• 5gün

Kendi stüdyoları var ! bende besyo mezunu degılım ama gayette guzel rakamlara calısıyorum amac sadece kendını gelıstırebılmek olsun ! ılk once buyuk salonlardan basla musterı kıtlenı buyut ondan sonra studyo yaparsın zaten ılk once kıtle kazan

Erkekler Ne Diyor 7

• tabiki yaparsın olay sadece ortam kurmak👍

1|0
    0|0
    • 6gün

benim tcf onaylı pilates eğitmenliği belgem var üni mezunuyum ama besyo mezunu değilim. besyoyla tamamen alakasız bir bölümden mezunum ancak buna rağmen dediğim gibi belgem var. bu benim önümde çok bir engel olur mu? şu anda zaten 1. kademeyim. kendimi geliştirmek için seminerlere, kademe geçişlerine vs katılacağım.

• 5gün

teşekkür ederim. şu an tcf onaylı 1. kademe belgem var. işe girme durumum var açıkçası biraz tırsıyorum onun da nedeni insanlara yanlış bir şey gösterip sağlıklarını bozmak... onun dışında seminerlere giderek, kademe geçişlerine katılarak vs iyi yere gelmek istiyorum

• 5gün

sağlıkları bozulmaz o kadar abartma gir işe :)

• pilates eğitmeni olmak için okul okumana bile gerek olmuyor o yüzden trainer bilgisi olmayan insanları hoca yapıyorlar

0|0
    0|0
    • 6gün

ben üniversite mezunuyum ama besyo mezunu değilim. tcf onaylı pilates sertifikam da var. kendi işimden çok bu işi yapmayı düşünüyorum. iyi yerlere gelmem imkansız mı oluyor bu durumda?

• 6gün

bilemiyorum

• var ben yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • var cok iyi

0|0
    0|0
  • isini iyi yapip yapmamana bağlı

0|0
    0|0
  • Plates egitmenligini bilmemde :) bayan plates egitmenlerinde iş var ne fizik oluyor öyle ya

0|0
    0|0
  • Ülkemizde zayıf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...