Kasımpaşa Ryan Babeli almış :DD

link

Ben inanamadım nasıl bir şey bu yahu bence çok iş yapacaklar siz ne düşünüyorsunuz ?

1|0
810

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• hayırlı ugurlu olsun...

0|0
    0|0
  • Abi bonservis bedeli ödemicek üstelik Kasımpaşa : / 3 yıllık sözleşme imzaladılar ..

0|0
    0|0
  • Abi bonservis bedeli ödemicek üstelik Kasımpaşa : / 3 yıllık sözleşme imzaladılar ..

0|0
    0|0
    • şaşırdım valalhi yaa

• : / Boncuk hanım gibi bir spor üstadı dururken En iyi seçilmek gurur verici.. :D

• o teklif önce bana geldi istemez dedim :)

0|0
    0|0
  • bomba olmuş aman ellerinde patlamasın da :D

0|0
    0|0
  • Sen çok yaşa Kasımpaşa.asdgjkgsh.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışlar aferin onlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kasımpaşa geçen seneki uche ve viudesi kadrosunda tutsun bir de üstüne babel, kafadan ilk 4 veya 5 e oynar, ha daha transfer sezonu devam ediyor 1 tane defans 1 tane de orta sahanın ortalarına adam aldılar mı ilk 3 hayal olmaz

0|0
    0|0
  • kasımpaşa sen çık yaşa :D

0|0
    0|0
  • bu adam zamanında gs, fb, bjk ye gelmeyen adamdı

düşüşün sonu yok işte ama büyük transfer yine de oynarsa kasımpaşa için çok iyi

0|0
    0|1
  • güzel

0|0
    0|0
  • Yönetimleri gerçekten çok akıllı işler yapıyor. Umarım bu çizgide devam ederler...

0|0
    0|0
  • Uefa avrupa ligi banko . ilk 3 zor

0|0
    0|0
  • helal olsunn...

0|0
    0|0
  • max kalu uche nin yarısı kadar katkı verir. Ha buda çok ii bir katkı ama kimse eski babel i beklemesin yani

0|0
    0|1
    • geçen sene ajaxta çok iyiydi etliki oyunlar oynadı samanyolu tvde çok izledim

• eger genel olarak iddialı bir takım kurulursa babel cok daha etkin olabilir ama tüm umutlar babel üzerine yöneltilirse inişli çıkışlı bir grafik sergiler ve idare eder die düşünüyorum :)

• transferleri güzel bruggeden bir oyuncu aldılar birde rodanın forvetini aldılar bayağı gol makinası adam transferler uyum sorunu yaşamzsa etkili bir takım geliyor derim

• herkes itiraf etsin 3 büyüklerden biri alsa süper yıldız transferi derdik :D

0|0
    0|0
  • kasımpaşa city adadasdasd :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...