Hayatınızdan şikayetçi misiniz? Sağlığınızın kıymetini biliyor musunuz?

Sağır olarak doğmuş 29 yaşındaki hanımefendi bir implant sayesinde ilk defa kendi sesini duyuyor ve kocası tepkisini kayıt altına alıyor. Ne denebilir ki, izlerken sizin de günübirlik sorunlarınız küçülmüyor mu, empati yeteneğiniz artmıyor mu, bilime olan saygınız çoğalmıyor mu, hepsinden öte sizden çok çok uzakta ve hiç tanımadığınız bir insan için mutlu olmuyor musunuz? link (sağ altta skip yaparak videoya geçebilirisniz) bir kısmınız izlemiştir 3 yıllık bir video aşağı yukarı ama bazen böyle şeyleri tekrar tekrar izlemek gerekiyor

Güncellemeler:
link buyrun arkadaşlar bu da yeni bir haber

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değilim. Video için teşekkürler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vay be cook duygulandım gözlerim dolu :(

hayatımdan 17 yaşına kadar şıkayetcıydım sonra amelıyat gecirdim tehlikle atlattım o ameliyatta bir dahada asla şikayetcı olmadım bu günümüze binlerce şükür

0|1
    0|0
  • En ufak bir rahatsızlıkta dünyadaki en hasta insanın biz olduğumuzu sanırız black diye bir hint filmi var orada hem görme engeli hem işitme engeli olan bir kız var çok iyi bir filmdir şükretmeyi bilmek lazım tavsiye ederim herkese...

0|1
    0|0
  • Dünyadan şikayetçiyim , bilakis insanlardan .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçende bir üstgeçitte bir dilenci gördüm, kucağında en fazla 6 aylık bir bebek emziğini çekiştirerek uyuyordu.

Böyle sahneleri görünce kendimden ve dert ettiğim şeylerden utanıyorum. Dünyanın en masum sahnelerinden biri olabilir.

Çok ama çok kötü ile çok ama çok güzel şeylerin olduğu bir dünyadayız ve dünyanın iyi tarafına yakınsamış kimsenin şikayet etme hakkı yok diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • bu tür durumlara şahit olmak insanı bir nebze kendi dertlerinden uzaklaştırıyor

0|1
    0|0
  • şikayetçi değilim,taş olmadım ağaç olmadım hayvan olarak yaratılmadım,insan olarak dünyaya gönderildim.dışarda yatsamda gam yemem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...