Hayal gücünün sınırları nedir acaba ?

evet arkadaslar soru gayet açık :D (bu göndermeydi anlayan anladı ) hayal gücünüzün sınırları ne kadar en son ne zaman kullandınız hayal gücünüzü gelin beraber test edelim şimdi bir olay anlatıcam ama yarısını kalanını siz tamamlayacaksınız hayal gücünüzle tabi başlayalım bakalım

sabah bir toplantıya yetişmek için evden çıktım toplantıya tam 5 saat gec kaldım ve üstüm basım sırılsıklam perişan bir halde vardım toplantı salonuna millet meraklı gözlerle acıklama bekliyor o 5 saatlik sürede ne olmus olabilir bana çalıstırın bakalım saksıyı :D

Güncellemeler:
soruya yanıt veren sadece kızlar oldu demekki kızların hayal gücü gercektende erkeklerinkinden fazla cevap veren herkese tesekkür ediyorum hepinizin hayal gücüne hayran kaldım :)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• once belediye cukuruna düstün sonra eve gittin ustünü deiştirdin banyo yaptın malum lağam. sonra evden cıktın bı baktın karabulutlar tepene binmis eve gittin semsiye aldın fakat okadar tayfun varki cadırı aldı bir sen cekiştiriyorsun bir rüzgar sonra pes ettin bıraktın, semsiyenin son hali bu link sonra birden dolu yağmaya basladı simsekler yıldırımlar cattı bir kafeye sığındın 2saat dolunun bitmesini bekledin cıktın kafeden birden yine dolu bosaldı:D üstün basın sırılsıklam derken karssıdan bir baktın pıtbul sana doğru kosturuyor

link aha bundan:D tam pacana yapıştıııı... bir baktın alttaraftan ayaklara doğru inen sıcak bir sıvı ...:DDD hemen kopeğn kafasına tekme attın ve bir taksiye atladın dooğru mağzaya yeni bir pantolon aldın sidikli seyle gidemezdin tabi toplantıya daha sonrada nihayeet geldinn:D

1|0
    0|2
    • vay arkadas ya resmen yasayarak anlatmıssın heee linkler filan bide helal olsun ne diyim bide altıma işetmeseydin tam süper oalcaktıya neyse gercekte köpeklerden korkmam bunu bil yeter :D vay be bide bok çukuruna düştük he ne düşünüyodum acaba o ara o kadar dalmısım ki o çukura düşebilmişim :D

• he panpa saol çok güzel olmus harikasın sen ya hani beklerdim de bu kadarını beklemezdim ama :)

• somurtkankız somurtma artııııkk güüll

Kızlar Ne Diyor 9

• sabah kalktın tam işe gidiyordun ki arkadaşın aradı açtın telefonu arkadaşın arıyordu sesi çok kötü aglıyor seni deniz kenarında kahvaltı için çagırdı paranda yok arabanda otobüs kullanacaksın 1 saat otobüs bekledin hepsi tıklım tıklım geliyor kahvaltınızı yaptınız büyük bir derdi var sana onu anltıyor saatler hızla geçti o sırada telefonun çaldı iş yerinden arıyorlar acil bekleniyorsun tamam dedin telefonu kapattın sahil kenarında kayalıkların üzerindeydin ki ayagın kaydı düştün telefon falan hep ıslandı acilen işyerine gitmen gerekiyor sonrası malum.. :)

0|0
    0|0
  • köprüdeydim karşıya gelicektim sonra arkadan bir araba vurdu ben arabayla birlikte denize uçtum ama o sırada arabadan fırladım geminin kenarına gömleğim takıldı sonra herkes şaşkınlıkla olayı izlerken kurtulmaya çalıştım yardım edenler oldu ve beni tam karaya bırakacakken bir çocuğun uçurtmasının ipine takıldım çıkarmaya çalışırken çocukta uçurtmasını çekiyordu ona çekmemesini ve gömleğime takılan ipi çıkartacağımı söyledim fakat beni duymuyordu aniden çekti gömleğimin düğmesini kopardı bende tam düğme denize düşemeden alayım derken bir an kendimi denizin içinde buldum kenarda balıklar varmış ayakkabımın topuklarını da yemişler özür dilerim yaaa

0|0
    0|0
  • anlayan anladı lafna ayar olduğum kadar bir de cicişlere ayar oluorm öyle birşey.

0|0
    0|0
    • valla ben öyle bir laf kullanmadım ben masumum hakim bey :D

• masada oturan beni sevmeyen sürtüğün biri hafif alaylı bir ses tonuyla kıyafetleri çıkarmadan duş aldınız galiba dedi. evet özellikle yağmur yağdığı günlerde öyle yaparım dedim. Tuhaf bakışlara aldırış etmeden yerime oturdum ve toplantı başladı :DD

0|0
    0|0
  • hava yağmurlu ve araba yanımdan geçerken su sıçrattı :D aklıma bu celdu :D

0|0
    0|0
  • hayalinde sınırı mı olur arkadaş :D

0|0
    0|0
  • uyuyakalmış olabilirim :D annemde kafama su dökmüştür uyan diye. bance böyle yani :D

0|0
    0|0
  • Snınrsızdır benim hayal gücüm:) . Bazen ciddi ciddi düşünürüm. Sanki gerçekten olmuş gibi. Bazen de olmıcanı bile bile düşünürüm. Bu adam beni seviyor diye :((

0|1
    0|0
    • aşk acısına hayal gücü çare olmaz ne yazıkki :(

• unutamam ki ben çok zor neyse kapayalım konuyu

• sen bilirsin

• Uzaylılar seni kaçırın beş saat boyunca seni deneye tabi tuttular.Deneyide sen anla artık.Kıyafetlerin ıslanmadı aslında sen korkudan ve zevkden ter içinde kaldın.O beş saatlik sürede sen artık bir yabancı türün babasının.Uzaya-vatana.Millete-uzaylılara bütün gezegenlere hayırlı olsun.Üç tane olsun mümkünse:D

0|0
    0|0
    • :O vay arkadas yaa en ilgincide bu oldu :D

• :) bitanesin canım panpamm benim koruman cok hosuma gitti <3

• Ne yapıcam ben senin panpanı bee al sen hayal et o zaman:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayal gücümü.. ouwww waoooowwww bende biraz üst seviyede kardeşim.. kızlara karşı özellikle değişik planlar değişik eğlenceli şeyler.. Sevgilimin kalbini kırdıgım zaman burger kingçi olarak evlerine gidip babasının karsıma cıkması ve ona kızın ismini söleyerek paket var demem... yeni tavlamak istediğim birini etkilemek için bir sürü çikolata alıp üzerine değişik hoş sözler yazıp ve her sözden sonra vereceği tepkiyi tahmin edip ona göre sözler yazmak... Yazdığım olağan üstü hikayeler daha neler neler.. gece rüyalarımda savaşlar kovboylar veya hayal üstü duygusal sinema filmi gibi rüyalar :) daha neler neler... Evinin bir üsr sokağındaki su borusu işçilerin hatası yuzunden patlamış ve sende o su borusunu durdurman lazım yoksa evine su basacak.. suyun evine ulaşma vakti 3 saat 12 dakika ve suyu engellemek için evinin önüne set çekiosun suları ordan cekmeye çalısıosun 1 saatte ise toplantıya yetişmeye çalısıyorsun fakat arabanın içini çekirgeler istila ettiği için koşarak gitmeye karar veriosun haliyle terliosun su üstüne su :D

0|0
    0|0
  • Bir gece internette dolaşırken fantazi dükkanlarından birinin sitesini gördün. Açtın. Arkandan gelen karını farketmedin. Elindeki viski şişesinde kalan son damla havuç suyunu fondip ettin. Arkanı döndün şöminenin başına oturdun. O sırada karını farkettin.

-Seni de mi uyku tutmadı?

+Biliyorsun eve kunduz alamayız.

-Fakat dedin. Bunların hiç birinin olmasına gerek yok. Bunu sen de biliyorsun.

Anlamak istemedi seni. Dinlemedi. Biriktirdiğin parayla almak istediğin hac malzemeleri dükkanından vazgeçtin o anda. Başını çevirdiğinde parkta yatan o takım elbiseli, düzgün traşlı filozof kadın geldi aklına.

-Tamam, dedin. Artık buraya kadarmış. Bir uçağın motoru kadar karmaşık olamaz hayatım.

Valizine koyduğun bir kaç parça kesilmiş kavak kütüğüyle, bir parça jelibondu elinde olan tek şey. Artık yollara vurma vaktiydi. Herşeyini ardında bıraktın ki bıraktığın tek şey bir kunduzun kurduğu barajdı.

Deniz kenarına uğradın ilk önce. Balık ekmeğin temizlenmemiş kokusunun yanında bir Ferrari'nin içinden çıkan travestiyi kesti gözlerin. O an anladın içindeki piknik sevdasını ve bir daha geri dönmeyecek evladının acısını. Senin çocuğun artık bir kocaya sahipti. Sense 50'sine gelmiş, emekliliğin sözümona tadını çıkartıyordun.

En son kaldığın oteldeki çarşafın kokusu geldi birden aklına. Daha önce ne atlar yatmıştır burada diye düşündün. Ahır kokusunun yandaki haradan geldiğini düşünemedin hiç. Sakin geçen bir kaç akşamın ardından kendini bir dağ gelinciği gibi hissetmeye başladın ve nefesinin kesilmesini hiç umursamadan daldan dala atlamaya başladın. Kırılan dallar önce böğrüne sonra vicdanına batıyordu. Nasıl öldürebilirdin ki o zavallı çocukları? Ya da o zavallıların babalarını? O an sarsıntıları hissettin. Gerçekti bunlar. Gerçekten yer yarılıyordu. Hem de tam üzerinde bulunduğun yerden. Bir anda ayaklarını ikiye ayırıp hem orada hem burada bulunmayı düşünüyordun. Aklına gelemiyordu yerin bacaklarından fazla yarılabileceği. Düşünceler dedin. İnsanın başına gelebilecek en kötü lanetlerdir. Basit bir matematiksel işlemi yapabilen birinin... dedin ve sustun. İşte o an yanından geçen uçak az ötedeki tarlayı ilaçlıyordu.

Sen böyle ıslandın.

0|0
    0|0
  • hmm, yağmur yağıyordu ama sen, ıslatan yağmur değildi. tembelin önde gidenisin ama 5 saat geç kalacak kadar da geç çıkmadın evden, 20 dk geç çıktın. otobüse bindiğinde çok yağmur yağdığından trafik çok fena tıkalıydı, otobüs köprünün başındayken telefonundan dinlediğin radyodan köprüde kaza olduğunu duyuyorsun, bencillik yaparak kimselere söylemeyip otobüsten iniyorsun ve sonraki en yakın otobüs durağına çıkmaya karar veriyorsun, fakat sonraki durak köprü bitimindeki durak, köprüde kaza olduğundan bir durak daha ilerlemek zorunda kalıyorsun, yolu yarılamışken trafiğin tekrar akmaya başladığını görüyorsun, ve arabalar senin kenarda yürüdüğünü gördüğünden su birikintilerine dikkat ediyor seni ıslatmamak için. ama indiğin otobüs "sanki" bilerek yaparmışcasına suya giriyor ve üstün başın sırılsıklam oluyor. elindeki şemsiyeyi sinirle otobüse fırlatıyorsun ama neye yarar. ofis'e geldiğinde anlattığın şey ise köprüde kaza olduğu ve şemsiyen olmadığından ıslandığın oluyor ;)

0|0
    0|0
  • soru 2 metre,cevaplar desen 5 metre. Ben okumam bu başlığı ya

0|0
    0|1
  • çok mu düşündün bunun için :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...