Fotoğrafçı arkadaşlardan yardım !

Arkadaslar hobi olarak fotograf cekiyordum cok severim burada bir kac arkadasimda bilir bunu , profösyönellige ilk adimlari atmaya basladim , sizden ricam cektigim fotograflarin iyi olup olmadigini yazmamiz !

link

link

link

link

link

link

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen Bu İşi Kıvırırsın Kuzi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1. fotoğraf iyi değil. Yoldan geçen amcanın eline ver o da çeker onu. Photoshop'u hiç olmamış zaten.

2. resim biraz güzel çekim olarak iyi biraz daha alttan çekebilirmişssin şekil bakımından :) Ama her resme aynı efekti verme!

3. resmi yorumlamak bile istemiyorum :D

4. eh işte idare ediyruk.

5 ve 6yı sil direk. :D

1|1
    0|0
  • Fena değil biraz efekt yaratman lazım.

link

link

link

0|0
    0|0
  • fotoğraflar da hoş ama daha çok iyi poz vermişler.

1|0
    0|0
  • Bende hobi olarak resim çekiyorum ama doğa resimleri genelde bu tur resimlerde profesyonellik pek gözükmüyor. Ayrıca ızgaralari kesinlikle kullanmalısınız resmi tam kare almalısınız makineyi yamuk tutma. Hiç his bir görüntü olmuyor. Ayrıca photoshop olmadan daha iyi durur bunlar kesin shopla berbat olmuş hiç kızma. Photoshop tutorials yaz biraz teknik öğren ayrıca photoshopta action kullanımını öğren muhakkak actionlarla daha hoş dururdu bu resimler. Internetten ucretsiz indirebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hiç begenmedim ben daha güzel çekerim..

Kim bu resimdeki? :))

1|0
    0|0
  • Resimi mi yorumlayacağız cocuklarımı :DD ben kelebek fotoları bekliyordum yahu

0|0
    0|0
  • Merhaba ablacım

Yani bu resimlere baktım da ne çekilen şey güzel ne de makine

Makine Dijital SLR mi bilmiyorum ama görüntüler kalitesiz

Ayrıca bunları değil de manzara çeksen daha iyi

mgm.gov.tr/site/gorsel-gunun-fotografi.aspx

Şuradakiler gibi

0|0
    0|0
  • Seninkiler mi? Benimkiler mi? Bak bakayım profilden :) Neyse başlangıç olarak şimdilik idare eder... Dış çekim yapmamanı tavsiye ederim. Işık dengesi pek yok çünkü... Odaklama mesafelerini iyi ayarlasan yeterli olur bence...

0|0
    0|0
  • fotoğrafların bazı yerlerinde ışık patlaması mevcut. çekimler kaliteli tabi.. benden iyisin;)

0|0
    0|0
  • ben açıkçası senin çektiğine inanmadım tineye a ve google görsel aramaya arattım bulamdım yani ne diyeyim güzel çekilmiş helal olsun

0|0
    0|0
  • işallah bir sonuç bulursun burda

0|0
    0|0

• ben bunların hepsini döverim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• portre cekerken arka planın sade olmasına ozen gostermelısın cunku o zaman konuyu on plana cıkartmıs olursun.

konuyu kadrajın tam ortasına yerleştirme.

0|0
    0|0
  • Şevkinizi kırmak istemem ama sıradan olmuş bu fotoğraflar... Kişi poz vermezse çok daha iyisini yapabilirsiniz o potansiyel var sizde...

0|0
    0|0
  • tablolardan çok iyi nlarım fotoğrafçılık konusunda zayıfım ama odaklamak istediğin noktayı derinleştirmek her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Güzel. Ben de cekiyorum amatör olarak ama daha cok doga falan benimki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...