Hayatınızda başınıza iyi ya da kötü yönden hiç unutamayacağınız etkilendiğiniz bir olay geldi mi?

hayatınızda başınıza iyi ya da kötü yönden hiç unutamayacağınız etkilendiğiniz bir olay geldi mi?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Bir gece babam teyzemlerle nenemlerin eski mektuplarını bulmuş okuyordu (ayrı yerlerde yaşıyorlardı). Yüksek sesle okurdu ki biz de duyalım mektupta yazanları..Bir süre sonra onları okuduğu masaya kapanıp ağladığını duymaya başladık, mektupta yazanlar zaten üzücüydü; o zamanlarda yaşananlar, zorluklar, özlemler... birde bunlara üzülen babamı görünce bende çok üzülmüştüm o gece ağlamamak için kendimi zor tuttum. Babamı ağlarken gördüğüm sayılı gecelerden biriydi o gece de, üzerinden zaman geçti ama hala daha aklımdadır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• geldi

.

0|1
    0|0
  • Ben 5.sınıftayken oturduğumuz evde 3 harfliler vardı ailecek onlarla baya korkutucu zaman geçirdik 18 yasıma geldim hala tek yatamam hala cok fena korkarım

0|1
    0|0
    • ben bir keresinde ölmüş jokeyin ruhunu çağırmıştım.(cin geliyor aslında ama dil alışkanlığı ruh diyoruz) neyse geldi biri, koşuda birinci gelecek atları söyledi. bende not ettim, gittim oynadım. hiç biri gelmedi. sonra o ruhu bir daha çağırdım. geldi, küfür ettim. o da bana etti. "seni bulacağım" dedi son olarak. sonra gönderdim.. hiç biri espiri değil bunların :) ama geri gelmedi tabi. mışım mışıl uyurum her zaman.

• bende işte çağırır, kavga ederdim. makara yapardım.. ama eskidendi tabi :)

• Tehlikeli oişler ya bulaşmak istemyrum aileden çarpılan var :))

• odamın kapısına 1 ay içinde 3 kere çarpmıştım. birinde kaşım yarıldı, diğer seferde dirseğim kırıldı, sonuncusunda ayağımda ezilme oluştu en sonunda kapıyı söktüm bir süreliğine.

0|1
    0|0
  • depremmm 99 depremi çok kötydü ya

0|1
    0|0
  • sylüyorum demin 7 yaşındaki prensesiin tuvaleti geldi :(( babası kız olduğu için ihale bana patladı :( tanrım ilk defa böle bişi yaptım ıslak mendille temizledim unutamıcammmmmmmmm :(((

0|1
    0|1
  • herkesin unutamayacağı bişey gelmiştir başına illaki.tabi benimde geldi :)

0|1
    0|0
  • evet ama söyleyesim yok

0|1
    0|0
  • Evet ama bende kalson

0|1
    0|1
  • Evet geldi. Ne olduğunu da yazacaktım ama 3 kere yazıp silince vazgeçtim.

0|1
    0|0
  • restorantın birinde suya 2,5 tl vermiştim . içim acıyo mk

3|1
    0|1
  • ah çok güzeldi. dolu yağıyodu resmen ben ağlıyodum sevgilimden ayrılmıştım. o anda benim yanımdaydı gidiyodum kolumdan çekti öpmeye başladı çok güzeldi hiç unutmam onu ben..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Başıma gelen en kötü şey değilde şeyler

1. sağ kolum ranzanın 2. katından düştüm ortadan kırıldı

2. sol kolum biskletten düştüm kırıldı

3. sağ ayağıma çaydanlık devrildi yandı

4.sol gözümün çarpışmadan dolayı damarı çatladı iç kanama geçirdi

vs vs devam ediyo yaşamam bir mucize :D

3|1
    0|0
  • Merhaba Ayhancığım hoş geldin.

Hayatımda hiç unutamam; derse 1 saat geç kalan 2 arkadaşı 3-4 dakika tahtada tek ayak üstünde durduran Serseri Profesörü unutamam.

Yükseklisans öğrencisi bunlar; aklı sıra şaka yapıyor yavşak adam.

Bu arada Darbukacı Ayhan vardı bizim onu da unutamam..

1|1
    0|0
  • aldığım ölüm haberleri

0|1
    0|0
  • arkadasimin abisinin dügün gecesiydi dügünden sonra eylenmeye gittik damatin kardesiyle nargile icerken. Az ben biryere gidib geliyorum dedi ... Gitti ama birdaha gelmedi telefona da cimiyordu bende cok merak ettim aramaya ciktim yolda giderken etrafda itfaye polisler falan var baktim arkAdasimin arabasi kaza yapmislar ve o gün son görüsümdü onu simdi yazarken bile agliyorum ya... Gitmeden önce de bana söyle demisti kanka bana birsey olursa unutma beni dedi bende neolacak bize demistim

0|1
    0|0
  • Yaslı bır kadına gözlerımın onunde araba carptı ben ılkyardım bılıyorum gereklı tum mudahaleyı yaptım ambulans geldı gelır gelmez kadın oldu hemsıreler geldı ve sadece nabzına bakıp ex oldu dedıler mudahale bıle etmedıler cok uzuldum cok etkılendım kadın öldü doktoru hemsıreyı söföre kadar sıkayet ettım dava actım sımdı hepsı ıssız...

0|1
    0|0
  • Evet hayata pozitifken negatif bakmamı sağlayan bir olay oldu. Artık negatifim hayata karşı hemde çok.

0|1
    0|0
  • Birlikte eve çıktığım güzel arkadaşım 1 haftalığına sılaya gidince odamı başkasına vermiş. Evden kovulduk :)

0|1
    0|0
  • 3 yıl önce bir restaurant da 2 kola ya 19 TL para ödedim...G*te giren asalet bozulmaz dedim yoksa wc sindeki oda spreyi çalınmayı hak etmişti...Acısı hala tazedir...

0|1
    0|0
  • 99 depremi.. çok etkilenmiştim zamanında.

0|1
    0|0
  • 3 kez tren kazası ve her kazada gördüğüm cesetler :(

0|1
    0|0
  • Herkesin gelmiştir illa ki ama... Benim ki burada anlatılacak kadar kısa ve sıradan değil :(

0|1
    0|0
  • geldi ...:D

0|1
    0|0
  • babamın kasafına bir el ateş ederek intahar edişi ve 3 gün yogun bakımda onu öyle görmem

0|1
    0|0
  • iyi yönlerim bizim burda hayatımda canlı karsımda hiç görmedim ünlü burda bedava konser yazları İstanbul parkadada devletin diye yeri kutsinin diye gittiğin konserim burhan topal ardından geldi 2 sinlede foto cektirdim 2.3 saat oturduk konustuk kutsiyle olmak bir başkaydı en ccok hayranı oldugun birinin karsında olması kötü yanlarım : babam ölmesi ben daha dogdugumda ölmüşüm hastalık yüzüneden o zamanlar dedem vardı piyangodan para cıkmısta tedavi olmusum sans işte allah diriltei diriltiyor sigara yüzünden öldü ben bişe yapamadım ama gecen sene anannem öldü cok sevdiğim bir sevdiğim vardı annesi evlendirdi benle nişanlı cıkmıs sölemedi bile cok güvenmiştim aklıma geldikce morelim bozuluyo :(((

0|1
    0|0
Yükleniyor...