Kapat

Squat yapan var mı? Kalca büyütme? Etkisini ne kadar surede görürüm?

Arkadaslar squatla kalcami daha dik ve buyutmek istiyorum.. Nasil yapmalıyım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tek basına Squat değilde 3-4 haraket eşliğinde birde karın calısırsın aynı günde birde beslenmene dikkat edersin en azından yaza kadar gozle gorunur bı degısıklık olur. Tavsiyem iki adet Dumbell alman cok ağır olmamak sartı ile 3 kg x2 yeterli olacaktır. Haraket olarak. Dumbell Lunge - Dumbell walking lunge - Dumbell Squat - Dumbell deadlift - mekik - plank - Bulgar spilit çöküş - plıe Squat - ve isteğe gore kol calismani onerırım. Bunları Öğrenme zaman ister ogrendıkce haraket arttırırsın. Antremandan sonra bı miktar protein alımı veya protein destek kullanımı mantıklı olabilir. En fazla iki günde 1 calismani onerırım İyİ Çalışmalar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hafta da iki kez yapsan yeterli. 10 kilo ile başla, sonra da gitgide artır. Antrenman hemen ardından da protein içerikli besinleri tukettiginden emin ol

0|0
    0|0
    • Beslenmeyi yapıcam da fazla degilmi ilk zamanlar icin 10 kg normal agirliksiz yapiyolar

• Seninle arkadaş olsak iyi olur gibi geldi.. Tesekkur ederim yapmaya calisicam

• Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, tabi ki arkadaş olmak istersen birbirimizi takip edebiliriz. sorun olduğun da her zaman sorarsın bana elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

• Belli olmaz yapıya ve sürekliliğe göre değişir bence
    Herkesin yapısı bir değildir sonuçta

0|0
    0|0
  • 100 olana kadar devam etcen işte ama yeterince büyümeden bırakma yoksa hayal kırıklığına uğrarsın sporu bırakınca 5cm incelir çünkü ona göre yap :D

0|0
    0|0
  • squat kalça için doğru bir egzersiz değil

0|0
    0|0
  • allahim kalcasina takmis ya atin bunu cehennneme issizmisin kizim

0|0
    0|0
  • ya fiziki iyi zayıf kız varken kalça ne iyyyy

0|0
    0|0
  • Küçük mü okadar kalçan