1 milyar dolarınız olsa ne yapardınız

1 milyar dolarınız olsa ne yapardınız sağlam para hemi

Güncellemeler:
özür dileyerekten ali ağaoğlunu bitirmeye yönelik çalışırdım sevmiyorum da i*neyi

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Marmaris te veya Antalya da otel yaptırırdım. Annemin ve babamın çalışmasını istemezdim. 23 yaşıma kadar bir sevgilim olmadı Türk kızları çok şey istiyorlar o yüzden başka ülkede yaşardım mesela Venezuela. Oradanda bir kız bulup evlenirdim. Tabi kıza sonradan söylerdim zengin olduğumu. Malum bizim kızlar gibi parayı görünce atlayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• kendime önce göüzel malikane aga havuzşu felan, geriye kalanına bir işi kurar+ bir futbol kulübü açarım , evlenirm parayı kadınla eze eze yiye yiye bitiririz :D

0|0
    0|0
    • nerede yiyecen kardeşim 1 milyar doları belki futbol kulubü ne başğan olsan messiyi getirsen ki o paraya da kıyamasın şimdi sen

• manyakmıyım messiyi getirem? zaten yabancı sınırı var en alt ligden başlıyom. altyapıya yüklenirim bütün yatırımı altyapıya yatırırm en baba scoutları antrenörleri getitiririmben messi çıkarır satarım . üstüne para kazanırım kulüpten :D

• beni bozar bu para kendimi kaybederim yeminnen

0|0
    0|0
  • Gelir burada soru sorardım.

0|1
    0|0
  • Atardım bankaya orda dursun belki bir gün kullanırım.

0|0
    0|0
  • 10-15 yıl, 100'den fazla ülkenin en güzel, en değişik yerlerinde 3-4 hafta yaşarım..O şehirlerde sadece gezip eğlenirim..

Sonra Türkiyeye dönüp helal süt emmiş bir kız bulup evlenirim ve muhtemelen çalışırım asdsafasdfg :))

0|0
    0|0
  • kolay kolay harcayıpta biticek bir para değil istemiyorum hayır getirmez o para bana 1 trilyon ver yeter :D

0|0
    0|0
    • hadi lan şimdi verseler alırsın :D

• adam haklı anasını satayım 1milyar dolarda neymiş napacağımı bilemem o kadar parayla

• alan top olsun taşıması bir dert o parayı kim uğraşcak 1 trilyon işimi görür :D

• kafamı kullanır işe yatırım yaparım bir otobüs firması kurar ya da lojistik şirketi kurardım bölece zengin olurum :D

0|0
    0|0
  • dünya turu yapıp herşeyden bir parça hayat dersi alıp sonrada iş hayatına atılırdım.ve aldığım dersler sonucunda siyasete atılıp mazlumların yanında zalimlerin karşısında dururdum.

0|0
    0|0
  • siyasete girerdim :D

0|0
    0|0
  • öyle bir param olmıcak asla.. hayal kurdurup üzme beni şimdi :D

0|0
    0|0
    • hacı ömer sabancı nın yokmuş hayat ne getirir bilinmez kardeş :)

• Bir kısmıyla yatırım yapardım. Bir kısmını bağırlardım. Diğer bir kısmını ise müziğe harcardım...

0|0
    0|0
  • eivimin duvarlarını dolarla kaplatırdım

0|0
    0|0
  • harem kurar dünyayı turlardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...