Fitness ta iki uç ay bulk sonra iki üc definisyon yapan var mı veya bu?

yöntemi uygulayan youtubeda yabancı veya yerli biri varmı?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Başladığındaki vücut yağ oranına bağlı. Eğer yüzde 10 civarı başladıysan yaparsın ama yüzde 15 üstünden başladıysan temiz 6-7 ayı var.

0|0
    0|0
  • Yaza kadar bulking olur bence. Yaza dogru definasyon zamani bence.

0|0
    0|0
    • 7gün

Hocam ben omuz biceps triceps sırt gelişiminden memnunum da göğüse geç başladım sadece ust göğüs çalışıyorum definasyona gittigimdede göğüs gelisimi olurmu merak ettim

• 7gün

ya aslında olay şu sarkık göğsü pek sevmiyorum ondan alt göğüs calismiyorum su köprücük kemiklerinin altı çok boş resmen çukur birde göğsun yanları var kolun yanında çok şekil duran yerler varya onlarda yok o ikisi için çalışma yapıyorum bakalım antrenman Ssisteninide degistiricem dusuk tekrar yapiyodum form falan çok bozuluyodu salondaki hoca 12 13 14 tekrar dusuk agirlik yapmamı tavsiye etti onu denicem

• 7gün

Mantıklı yanı duzgun form cok Önemli birde cesıtlılık cok Önemli aylarca ger hafta aynı haraketler ile istediğin sonucu alamazsın bence. Örneğin bı hafta cable crossover yap bı hafta Dumbell fly. Bir hafta alt gogus ıcın decline bench bı hafta dips boyle yanı Tabı hepsi Öneri

• Ole bisi olmaz 2 3 ay ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...