Taşıtlarda her zaman yer verir misiniz?

Büyüklerimize , yaşlılarımıza , hamilelere , sakatlara yer veriyoruz fakat benim en sinir olduğum şey tanımadığım birinin kalkta yer ver demesidir. Sen kimsin kardeşim sanane sana ne oluyor neyin çabasınıdasın gösterişçi misin nesin, ayıp benim ayıbım zorla döve döve mi kaldıracaksın ? (Yanlış anlamayın ben hep yer veririm çok istisna durumlarda veremem)

Bir keresinde metrodayım çok yorgunum o zamanlarda baya depresiftim bu yüzden de hep yorgundum ve inanın ki kafamı kaşıyacak gücüm yoktu neyse önümde de sarışın alımlı bir kız oturuyordu ardından bir 5 dk sonra ayakta duran bir adam(yanında 3-5 arkadaşı) bana işaret etti şu bayana yer versene dedi sonra duyan birkaç kişi bana baktı (bakmasalar tınlamayacaktım ona mı kaldı ) bende buyrun geçin dedim. Ardından adamın yanında durdum ayaktayım bana dedi ki ben şu hamile olanı kastetmiştim dedi . Lan eşek sıpası ayakta 10 tane kadın var nasıl göreyim hamile olanı sen nasıl gözlemlemişsen incelemişsen artık onu görmüşsün. Sonra adam bana önünde ki kıza tutuldun kaldın tabii ondan dedi güldü yanındakilerle. Adamda yaşca büyüktü benedene 34 falan vardı sanırım. Sustum sinirlendim öyle bitti gitti.

Bu tür durumlar yaşayan var mı ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• normalde yer veren biriyim ama yorgun olursam ki toplu taşımada ben yorgunsam kesin çok yorgunumdur hiç az yorgun olmam. yer vermem bro . heleki biri kalk yer ver derse daha bir inat olurum, kolluk kuvvetleri gelse kaldıramaz beni ordan. diyelimki olduda çok zor ama yer verdim seniki gibi bir durum oldu . onlar gülerken bende gülerim aga gülmeleri bitince lafımı söylerim birader ister 90 yaşında ister 30 yaşında olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• genelde vermem

0|0
    0|0
  • Ben ölü taklidi yapıyorum.En temizi.Ohh misss...

0|0
    0|0
  • her zaman yer veriyorum. kalkmayan ahlaksızları da zorla kaldırıyorum.

0|0
    0|0
    • Belki o kalkmayan annesini babasını ya da bir yakının kaybetti o kadar üzgün ki şoka girmiş bir şekilde oturup düşünüyor olabilir. Empati yoksa ahlakın önemi kalmıyor.

• yok agzında sakız görmezden gelen bakışlar kulakta kulaklıklar. bariz belli oluyor .

Erkekler Ne Diyor 5

• Vermem.

0|0
    0|1
  • hamile yaşlı yüklü olmadığı müddetçe vermem. öbür türlü yanlış anlıyorlar yoksa.

0|0
    0|0
  • Yer veririm her zaman için birinin lafiyla değil benim vicdanim zorlar..

Hamilelere gıcığım var onlara yer vermem sadece

neden dersen özel bir konu

0|0
    0|0
  • Evet sırf yer vermemek için uyumuş numarası yapan g*tü ağır arkadaşlarımın olduğu doğrudur..

0|0
    0|0
  • Yorgun oldugum zaman vermem iyiyse enerjim veririm yer bayan yaşlı farketmez :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...