Kapat

Nasıl bir ağırlıklı squat programı uygulamalıyım?

10 kilo ile çalışıyorum. Nasıl bir program uygulamalıyım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hafif kilo çok tekrar yap bence 10 iyi zamanla 5 kilo artır 4 set 15 tekrar dene👍

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaç kilosunda zamanını sporlara harciyosun bırak gelip gecicek dunyada kendine stres yapma

0|0
    0|0
    • 52 kiloyum ama olayım kiloyla ilgisi yok. Stresimi atmak için bilakis.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• squat yine uzun vadede bel fitigi kireclenme menisküs olarak geri donecek; simdiden 182 den randevu al anca denk gelir

0|0
    0|0
  • Çok ağır kaldırma gız göbeğin düşer ehe:/

0|0
    0|0
  • seftali gibi olursun

0|0
    0|0
  • agirligin fazla bir onemi yok cok tekrar yap fazla agıra girme

0|0
    0|0
  • 10kg az..

0|0
    0|0
  • squat yararli bir hareket oncelikle kaldirabilecwgin kadar kaldir onemli olan hareketi duzgun yaoman

0|0
    0|0
    • 10 kiloyu kaldırmakta sıkıntı yok ama kaçar kaçar arttırayım sayıyı mesela

• bak oncelikle kaldirabileceginle basla sonra yavas yavas zaten gucleneceksin sonra zaten kendiliginden arttirirsin

• kalça buyutme ama fazla yararli bisey degil ilerde sarkabilir haberin olsun

• Az öncede aynı soruna rastladım sanırım

0|0
    0|0
    • Daha önce buna benzer bir sorunum olmuştu ama bu sefer ağırlıklı farkı var

• Elbette faydasını görürsün, lakin bu durum vücudundaki yağ miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gözle görülür bir değişim olup olmadığını bilemeyeceğim. Seni gözle göremediğim için bir programda öneremiyorum kusura bakma. Çünkü yanlış bir yönlendirme ile spor niyetine sakatlanabilirsin. İyisimi sen bir fitness hocasından bir rica et sana bir program hazırlasın :)

• Doğru söylüyorsun :) teşekkür ederim :)

• kiloyu artıramıyormusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...