Birisiyle ayrıldıktan sonra yine sevmeye başlasaydın ne yapardın?

birisiyle ayrıldıktan sonra yine sevmeye başlasaydın ne yapardın?sence ben ne yapmalıyım?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• özlüyorum ama

sevmek nasıl olur bilmiyorum.

herseyi sil baştan yapmak gerekebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hani biz herşeyi biliyoruz ya seni senin eskileri yaşadıklarını ona göre cevap vereceğiz evet çok açıklayıcı bir soru sormuşsun.

0|0
    0|0
  • Dönebilirsin ama bunun sonrasında ikinci bir ayrılık yaşanırsa etkisi kalıcı olabilir, depresif sorunların, kişilik dejenerasyonu, öz güven kaybı gibi.. Bunları göze almalısın..

0|0
    0|0
  • İlk yanlış hatadır ama ikinci yanlış ise bir seçimdir.Seçiminin eskisinden daha iyi olmasını bekleme...

0|0
    0|0
  • gider barışırdım

0|0
    0|0
  • Asla geri dönmem ne kadar canım yanarsa yansın. Geçmişte zaten nasıl hissettiğimi hatırlayamam zaman geçtikten sonra. Bitmişse bitmiştir.

0|0
    0|0
  • Unuturdum. Benim için unutmak kolay.

0|0
    0|0
  • sonradan sevmek diye birşey olmaz..o yalnızca kendini yalnız hissetmeken ibarttir..

0|0
    0|0
    • aynen dostum sen öyle hissedersin gerçek sevgi değil o seven insan 1 kere seven sürekli seven insan asktan anlamaz zaten

• aşık olduğunu ayrıldıktan sonra anlarsın...ama ayrılırken bile seversin..

• ayrıldıtan sonra sevemem sadece boşluğunu düşünürsün oda zamanla geçio zaten beraberken sevmemişim ayrılıncamı sevecem şaçma biraz

0|0
    0|0
  • kayıtsız şartsız dönerdim

0|0
    0|0
  • baska birinimi yoksa ayrıldıgın kisiyimi

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra sevemezsin özelrsin. oda sevmek değildir.

0|0
    0|0
  • burdan öncekini sevmediğin anlamı çıkar eğer onu gerçekten sevseydin yine sevmeye kolay kolay başlayamazdın..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence o tekrar sevmek olmuyor, sadece özlüyorsun, artık kaybettiğin için daha değerli görünüyor gözünde.

0|0
    0|0
  • beklerdim..hala bekliyorum şuan :(

0|0
    0|0
  • tekrar onu sevmeye başladıysam gelişini dört gözle beklerdim :)

0|0
    0|0
  • kötu yonlerını dusun senı ondan sogutucak seylerı ıse yarıyor ;)

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız. valla benim ilaaacım olsaa ama yok. kendisi de biliyor tekrar sevdiğimi ama işte anlamamazlıktan geliyor aklınca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...