Ablanız eşyalarınızı çalıyor. Ne yaparsınız?

Ne yaparsanız yapın vazgeçiremiyorsunuz. Zaten psikolojik sorunları var. Fazla üzerine gitmeye korkuyorsunuz. Ama çok da rahatsız oluyorsunuz. Ne yaparsınız?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• saklarım. :D gerekirse odamı kilitlerim.

0|0
    0|0
    • aynı odada kalıyoruz ve sakladığım yerlerden de buluyor

• bu sadece kendimi korumak olur ve biraz bencillik. ama ne yapabilirim ki kendisi doktora gitmeyi kabul etmiyor. kendinin hasta olduğunu kabul etmiyor. herneyse teşekkürler ,ilgilendiğiniz için :)

• eee şimdi akli dengesi yerinde olmayan birisine "sen delisin" dersen. kabul etmez tabi. doktora gitmeyi kabul etmiyorsa.. dengesizlik yapmaya da devam ediyorsa ben.. "Kardeş mardeş dinlemem. kırarım kalbini." açık söylemek gerekirse. 1 2 3 kere falan anlayış gösteririm ama. sürekli oluyorsa koyarım lafı.

Erkekler Ne Diyor 14

• psikolojik sorunları varsa pek tepki göstermem

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam ondan önemli mi ki

0|0
    0|0
  • çalıyor deme ya alıyor de. ablama hırsız yakıştırması yapamazdım ben. git konuş bence. yabancı değil ablan

0|0
    0|0
  • hamburabi yasalarını uygula panpa olmazsa kanuni sultan süleyman yasalarını uygula

o da olmazsa nuri alço kanunlarını uygula

0|0
    0|0
  • Sende onunkileri çal ;)

0|0
    0|0
    • en son onu yapıcam zaten

• en son değil şimdi yaparsan daha iyi çünkü sonuç vermesi biraz zaman alır bunun adı döngü psikolijisi geliyor ve gidiyor sadece eşyaların yeri değişiyor. yani yapman gereken onun eşyalarını alıp seninkilerin yerine koyacaksın ve o kendi eşyalarını alıp götürecek ;)

• Eşyam gitarsa eğer oturur dinlerim.

0|1
    0|0
  • onu kendi sütyenleri arasında boğardım !

0|0
    0|0
  • kardeşler arası öyle şeyler olur

0|0
    0|0
  • değerli eşyalarımı saklarımki bulamasın diye

0|0
    0|0
  • ya eşyalarını çalan ablan deyilde başka bir şey ise?

0|0
    0|0
  • onun münasipliğine bağlı

0|0
    0|0
  • iyide çaldıklarını nerye götürüyor sorunları varsa normal karşıla canım sende

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapmam bir kadın susuyorsa su verin :D:D

0|0
    0|0
  • ÜZerine gitme dediğin gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ablam son geldiğinde yeni aldığım mavi pantolonumu çaldı :/ arayıp sormadım bile alsın giysin bişey olmaz bende ondan çalıyorum.

0|0
    0|0
  • seninki gene çalıyormuş benim ki üzerimden geçiniyor

0|0
    0|0
  • Kaynanam esyalarımı calıyo peki ben napmalıyım ?:/

0|0
    0|0
  • En kısa zamanda bir psikoloğa götürürüm, bu iş böyle devam etmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...