Beşiktaşın Kadıköyde Fenerbahçe ye Yenileceğini Söyleyenler Sizce Futboldan Anlıyormu?

Daha önce bu soruyu sormuştum herkes yok maç Vodofone Arenada Besiktas rahat yener demişlerdi ancak Galatasaray galibiyeti kaçıran takım olmuştu. Şimdi bakıyorum herkes yine Kadikoyde Fenerbahçe Beşiktaş ı yener demiş. Analizlerimi yaptım ve Derbilerde hiç yanılmayan biri olarak söylüyorum haftaya maç 2. Yarı dakopacak ve Beşiktaş en az 1 puan alacak ve daha net pozisyonlara giren takım olacak.
Not:Tamamen tarafsızım herkeslede sonuna kadar tartışırım
Beşiktaşın Kadıköyde Fenerbahçe ye Yenileceğini Söyleyenler Sizce Futboldan Anlıyormu?

0|0
2|6

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaştan puanlar bekliyorum.. Namağlup Beşiktaş...

0|1
    0|0
  • Kadıköyde fenerbahcenın mac vereceğini sanmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ANlıyorlardır niye anlamasınlar sen nasıl Beşiktaş yenilmez diyorsan herkesin bir fikri var elbet. Ben böyle maçlarda ev sahibini bir tık avantajlı görüyorum ama önce beraberlik sonra fb sonrada bjk galibiyeti düşünüyorum yani evet bir seri var kadıköyde yenilmiyor ama elbet birgün bitecek.

0|0
    0|0
  • Ben de uzmanim, uzmanlik yorumum şudur. #FenerbahçeTerstenSaplar

0|1
    1|0
  • beşiktaşa şansımız tutmuyor. ben besiktas tan çekiniyorum

0|1
    0|0
  • Uzmanmış da analiz yamış da bu maçta Beşikteş en az bir puan alırmış. Maç sahada oynanır kardeşim. Öyle analiz ile, rüyamda gördüm olayıyla olacak iş değil.

0|2
    0|0
    • 9gün

O zaman Dersimsporda Real Madridi yenebilir nede olsa sahada oynaniyor analize ne gerek var dimi ama

• 9gün

Senin yaptığın yorum "Futbol sahada oynanır herşey olabilir"mantiginda bu mantikla bakinca evet

• 9gün

Derbilerin favorisi olmaz.

• sen futbolu bilmiyorsun böyle diyerek adamların serisi var size

0|1
    0|0
  • İnşallah berabere biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...