Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe?

Maç nasıldı sizce?

Goller enfesti yalnız yahu. Sowdan bir Soweşata. İsmail desen hayatımda Pjanic ve Çalhanoğlu dışında böyle Knuckleball vuran birini görmedim. Alexler, Hagiler, Maradonalar bile hikaye vallahi.
Yeni nesil Knuckleball Türkçesi Ölü yaprak vuruşu olan vuruşun hakkını verdi kaleci dondu kaldı adeta.
Lig'de haftanın en iyi golü tartışmasız. Yani İsmail Köybaşından böyle bir şey beklemezdim. Bayağı çalışmış üstünde belli ki.
5-1 yorgun kadroydu ama yine de hiç yorgunluğunu belli etmedi Fenerbahçe ekibi.
Birde dk 72-73 Civarında kırmızı kart görmüştü Jantscher. Sebebi de arkadan bileğe doğru basmak.
Çok tahlikeliydi fakat ben kastı olduğunu düşünmüyorum bir insanın o şekilde basması için bir canavar hatta Şeytan olması gerekir. Tartışılır yine Kırmızı kart ama biraz hakemin görüşüne kalan bir pozisyondu ben olsam Sarı Kart verirdim kasti olduğunu düşünmediğim için. Hakem de kasti olarak düşündüyse net kırmızı kart vermesi gerektiğini bildiği için verdi.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahcem askk yaa😍😍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özetini izledim Fenerbahçe çıkışta bu inkar edilmez haftaya derbiyide kısmetse takip edicem o maçtan sonra daha belirgin yorumlar yapılabilir ama baya baya yükselişte Sow ve özellikle İsmail Köybaşı'nın frikiği görülmeye değerdi çok güzel gol attı ama Hagi'ler yetersiz kaldı derken Hagi frikik attığında penaltı atıyormuşcasına tehlikeli oluyordu dünyada syaılı frikik kullananlar arasındadır bunu spikerlerde söylüyordu penaltı gibi atıyor diye hani bu tarzda ise kastın evet değişik bir gol oldu çokda güzel gol oldu.

0|0
    0|0
    • 12gün

Eski frikikler tak dümdüz fişek gibi giderdi veya klas plaseler ile atılırdı Zico özellikle frikikle bayağı ünlüdür.
      Hagi atıyordu. Alex atıyordu. Maradona tartışmaya gerek yok ama bu yeni nesil bir vuruş yani Knuckleball vuran hatta dünya da en iyi frikik kullanan isim Çalhanoğlu sonra Pjanic. Ronaldo falan vuramıyor bu tarz toplar. Direkt kalecinin soluna gidecekken sağ aşağı gitti. Azğzını okuduğun kadarıyla sen mi kullanacaksın dedi volkan. Evet dedi Köybaşı. İyi o zaman deyip gittiler ve teknik vurduğunu ayağının sekişinden anladım ben. Yani Knuckleball inanılmaz bir vuruş şekli hatta 40 metreden vurduğunda top havada dans ediyor.

• 11gün

Ronaldo bile 100 tane serbest vuruştan 3 tanesini gol yaparken şu günümüz futbolunda. İsmail Köybaşı zirve de bırakmalı.

• 11gün

Bekleyip görelim bırakırmı bırakmazmı :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Son 6 maçtır ( Avrupa ve lig ) galibiyetle yolumuza devam ediyoruz. Güzel futbol oynadığımızı söyleyemem. Ama geri düştükten sonra o kazanma hırsını görmek umut verici. Maç 1-5 bitmiş ve bazıları hala hakem diyor sosyal medyada. Gerçekten komedi gibi. Aatıfa sarı kart çıkarması gerekiyordu sadece onu vermedi. M. United ve Galatasaray maçındaki hırs ve kazanma arzusunu sahaya yansıtırsak haftaya Beşiktaş ile puan farkını 1'e indiririz.

0|0
    0|0
  • Son golü gördüm sadece. Bu takıma devre arasında sağ bek alırsak bide volkan şeni postalarsak on numara olur. He bide emenike var huzur bozan onuda biriyle takas etsek ne güzel olur.

0|0
    0|0
    • 12gün

Şener çok efor harcıyor. Ama Wiel ve Ozan var. Zayıf maçlarda Şener dinlenirken çıkabilirler ama Şener daha 26 yaşında yorulmadan her gün forma giyecek biri.

• rvp de atsaydi da gol kralliginda liderlige yukselseydi keske

0|0
    0|0
  • fenerbahcem gümbür gümbür geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...