Terazi kadını ve terazi erkeği hakkındaki yorumlarınız neler?

İlla ki normal hayatta karşılaşıyrsunuzdur tanıdığınız teraziler hakkındaki yorumlarınızı öğrenebilir miyim :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Terazilere genelde dengesiz derler, oysa karşısındaki insanın tavrına göre tavır takınırlar. Bu aslında insanların hakettiğidir... Adaletlidirler, hayalperesttirler, özgürlüğe düşkündürler, flörtçüdürler ama aynı zamanda ciddi bir ilişkide sadıktırlar. Dürüstlüğe her şeyden çok önem verirler. Genelde uyumlu olmaya çalışırlar, taa ki kendi duygu ve düşüncelerine haksızlık ya da saygısızlık yapıldığını farkedene dek. Alttan almayı severler ama yeri geldiğinde de adamın ağzına s.çarlar. Biraz melankolik olmalarına rağmen eğlenmeyi iyi becerirler. Belki de en büyük silahları, umursamamazlıklarıdır. Bu sayede biten bir ilişkinin ardından çabuk toparlanır ve üstesinden gelirler. Hatta öyle ki; karşı taraf canını bile yakmakta büyük zorluk çeker. Yönetilmeyi ve yönlendirilmeyi sevmezler, fakat her türlü tavsiyeye ve öneriye açıktırlar. Liderliği tercih etmezler, taa ki liderliği üstlenen budalanın işleri eline yüzüne bulaştırdığı gerçeğini görene dek. Hem gerçekçi, hem hayalperesttirler. Mistik, gizemli ve fantastik bir dünyaları vardır. Fakat bazen aşırı üşengeçtirler... Belki de şu an iyi sıkıyorumdur, tanıdığım tek Terazi bendim çünkü...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Terazi kızlarıyla anlaşamadım çok fazla tanımadım lakin genelde diplomat karakterli oluyorlar dış görünüşe çok önem veriyorlar vs

1|0
    0|0
    • hmmm doğrudur

• Herzaman şık giyinecek halim yok dimi bazen saç sakal paspal durumları olabilir normal terazilerle pek anlaşamam ben bu yüzden evde bile kılık kıyafete dikkat ederlermiş

• kişisine göre değişir demek ki doğalımdır doğal insanı severim kirli sakal eşofman falan çok samimi bence

• Terazi erkeği kavgacı olur, eğlenceli ve neşelidir ayrıca. Kadın ise daha hanım hanım olur. İkiside dengesizdir.

1|0
    0|0
  • Terazi olarak.

Kıskanç, çapkın, ağır başlı, dengesiz, romantik..vs

1|0
    0|0
  • Boğayı seviyor musunuz ?

0|0
    0|0
  • biri erkek oluyor, diğeri de kadın :D

0|0
    0|0
  • alakasız ama aklıma ÜMİT KARAN GELDİ LA :)

0|0
    0|0
  • Teraziyim ama bilmem ki ne deyim :)

0|0
    0|0
  • bir tahterevalli kadını veya bir tahterevalli erkegi degiller

0|0
    0|0
  • Ekle ya ekle. sen blyrsn beni

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4