Genellikle hangi mağazalardan alışveriş yaparsınız? Kendinize en çok hangi renkleri yakıştırırsınız?

Genelde herkesin tercih ettiği bellibaşlı mağazalar vardır ben en çok mangodan alışveriş yaparım mesela..Sizlerinde tarzını yansıtan mağazalar,semtler neresidir? Kendinize en çok hangi rengi yakıştırırsınız?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• De-Facto - Levi's , Collezione giyiniyorum , ucuz olduğu için ve hoşuma gidiyor.

Giysiye çok para vermek bana göre aptallığın danıskasıdır (bayanlar dahil değil) bana göre böyle alınmayın. Hemen fakir ayaklarına girenler olacak evet ben gereksiz para harcamam , bir tişörte 140 TL vermek Amerikanın ayağının altını öpmekle eşdeğerdir benim gözümde. Eskiden ergenlikteyken marka takıntısı olurdu insanlarda şimdi çoluk çocuğa karışmış halen devam ediyor. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskiden mağzamı vardı kardeş diye sorarlar adama..

PERŞEMBE PAZARI TEK GEÇER. Mağzada Neymiş. Hıh.

2|0
    0|0
  • Alışveriş için evden çıkmam genelde interneti kullanırım :( 501.legion arc trooper mavisi ovv yeah

1|0
    0|0
  • genelde yurtdışından alışveriş yapıyorum

1|0
    0|0
  • ben burdan kahve lacivert renkleri

link

1|0
    0|0
  • jack jones zara

1|0
    0|0
  • Tommy Hilfiger ve Adidas.

Tommy : Beyaz - Laci - Kirmizi

Adidas : Siyah - Kirmizi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• koton- bershka- hm- mudo çok sık alışveriş yaptığım mağazalardır. tüm dolabım ordan nerdeyse :D ama arada mangoya home store zaraya falan bakarım güzel bişey bulursam alırım. kendime sax mavisini çok yakıştırıyorum

1|0
    0|0
  • koton hariakdır

1|0
    0|0
  • stradivarius magazasında herşey bana göre sanki, tam bedenime de oturuyo kalıpları :)

1|0
    0|0
  • Zara, h&m, hotel, kahve rengi tonlari severim, bej, siyah, her rengi severim :)

1|0
    0|0
  • h&m ,zara, mango , bej ve tozpembe acik renkleri severim

1|0
    0|0
Yükleniyor...