Listemdeki insanların gerçekleri

Listeme bayan nickiyle girenlerin tamamını biliyorum. Hatta bazıları kendi itiraf etti. Bazılarının xper leri yüksek. Sitedekilerin %99 unun erkek olduğu kanaatına varmak üzereyim. Bunları açıklamak site kurallarına aykırımı? :)

Güncellemeler:
bu soru bile işe yaradı sanırım :) sonuçlar gelmeye başladı

zozoderya artık kayıtlı kullanıcı değildir!

0|0
16|51

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• o zaman ben de erkek nick'iyle giren kızları deşifre ederim. erkek kılığında kızlara asılan bir sürü kız var.

ayrıca sitenin konsepti gereği soru sormak isteyenler kız nick'i kullanmalı. erkekler soru soramıyor.

0|0
    0|0
    • yani abdurrahmanın soru sorması için ahu mu olması gerekli?

• ahu olur, banu olur, gülpembe olur, artık onun tercihine kalmış. kızlar soruyor, erkekler değil. bak ben o yüzden hiç soru sormuyorum. ayrıca hayatı boyunca kendini pembe hissedenler için bu kadarcık mutluluğu çok görmemek gerekir. hiç olmazsa burada mutlu olsunlar. biraz hoşgörü.

• güncelleme için not: verimli bir soru oldu o halde. :)

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan hepsini açıkla... Herkesi kimin ne olduğunu bilsin...

0|0
    0|0
  • değil acıkla. bizde bilelim.

0|0
    0|0
  • Ne yaptıklarını sanıyorlar ki acaba...

Ben bile bazen vermiş oldukları cevaplar ya da konusma tarzından anlıyorum

0|0
    0|0
  • İstatistiklere göre sitede 10 erkeğe 375 gram kız düşüyormuş .

0|0
    0|0
  • Hiç kimsenin listesinde olmamanın dayanılmaz hafifliğini yaşadım yazdığını okuyunca. ;-)))

0|0
    0|0
  • inanmıyorum o kadar yanı ...! ama benım listemdekı kızlar kjız erkekler erkek yoksa benmı anlıyamadım ...;)

0|0
    0|0
  • Boşver ya. Bildiğinle kal. Herkes kendi öğrensin. Ayrıca bu tür organizasyonlarda siteye hareket getirsin diye masum amaçlı özellikle yönetim tarafından oluşturulmuş olmayan bayan kullanıcılar da mevcuttur.

0|0
    0|0
  • açıkla gitsin ben bildiğin safkan erkeğim ve tipsizim bu arada gerçekten çok güzelsin 36 yaşında olduğuna eminmisin...

0|0
    0|0
  • Açıkla, sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Söylediklerinize katılıyorum. Kendilerini sordukları sorulardan ve verdikleri cevaplardan belli ediyorlar zaten. Bir de çoluk çocuk çok fazla yazılanlara bakılınca teenage den geçilmiyor burası. Ama gerçek bayanlar da var. Ben şu ana kadar kimseye arkadaşlık isteği göndermedim ama 5-6 bayandan istek geldi. Bu arada söylemeden edemeyeceğim fotoğraflarda çok hoş çıkmışsınız :) Yanlış anlamayın sakın beni ekleyin diye söylemiyorum evliyim zaten ben :)

0|0
    0|0
  • Nasıl anladın ki ? Bir de deşifre etmek haktır onları. Söyle bakalım kimmiş onlar ?

0|2
    0|0
  • Harun abiler ablalar

0|1
    0|0
  • Acıklarmısın

bu sitede fake cok var farkındayız

0|0
    0|0
  • olmamalı kişilik bozukluğu olanlar ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • O zaman her şey yalan gerçek sensin :D

0|0
    0|0
  • bu kızdan süper poker oyuncusu olur :)

0|0
    0|0
  • açıkla tabikiii

0|0
    0|0
  • kendimi uğur dündarın programında hissettim bian. :))

0|0
    0|0
  • erkek olan belli ediyor zaten kendini

Cut.

0|0
    0|0
  • Bazı erkek tarafından sorulamayacak soruları vardır o yüzden karşı cins gibi geliyolardır siteye.

0|0
    0|0
  • aslında aykırı olmasa iyi olur. öğreniriz :)

0|0
    0|0
  • (fark ettikten sonra) Bu kadar fake hesaba bile izin verirken, gerçek kullanıcıları reddetmeniz enteresan olmuş. :)

0|0
    0|0
    • başkalarının vermesi gereken kararları (mesela eğitimli ve kültürlü gibi) kendini tanıttığı profile yazan bir arkadaş istemem listemde...

• onlar bizim tekelimizde olan şeyler değil ne yazık ki. Seçenekler var ve üye olunurken random olarak seçilip bırakılmış (bıraktığım) sekmelerden sadece biriydi. :) Dikkatimi bile şu an kontrol ettiğimde çekti. :O Şaşırdım ama hak erdim.

• Erkek olup ta bayan nicki kullananların hepsinin anasını avradını ... diyelim de bakalım kimlerin kanına dokunacak :)

0|0
    0|0
  • açıklada öğrenelim:)

0|0
    0|0
  • Özel mesajların ekran görüntülerini yönetime bildirin

0|0
    0|0
  • (; yüksek ihtimalle yüksek bir genelleme

0|0
    0|0
  • :)) Bayan nicki alıpta kız tavlayabileceğini sanmak...Kötü bir durum ALLAH kimseyi düşürmesin :)

0|1
    0|0
  • bırak bu işleri teyze

0|0
    1|3
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 16

• söyleme ya bir şurası var gariplerin eğlenebildikleri assdsdsf boşver söyle .

0|0
    0|0
  • Değil biliyorsanız açıklayın gitsin...

0|1
    0|0
  • açıkla bekliyoruz

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum adım ahmet

1|1
    2|0
  • ahdım var seni işletcem

0|0
    0|0
  • Yönetime şikayet etmen gerek ama sen yine de söyle bilelim biz :)

0|0
    0|0
  • İnsanları deşifre etmek sana ne yarar sağlıycak? Sana güvenip özellerini anlatmışlar. Arkadaşım demişin ki listendeler.

0|1
    2|0
  • Şüphelendiğim birkaç kişi var benim ama emin olamıyorum.Açıkla bence.

0|0
    0|0
  • Benim de erkek olduğumu söyleyenler oldu : /

0|1
    0|0
  • buna hazırım anlat bana ekle beni :D

1|0
    1|0
  • Dibine kadar kadınım. Şey yani açıklasan ne olacak açıklamasan ne olacak hayatım ?

0|0
    0|0
  • okadar da avatarımıda değiştim genede anlaşıldımı :S

0|0
    0|0
  • benim listemdekilerin geneli erkek..pek de umrumda değil gerisi.

0|0
    0|0
  • Açıkla :):) Kimmiş onlar.

0|0
    0|0
  • Açıklaman site kurallarına aykırı. Yöneticiye bildir.

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki açıkla ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...