Kalabalıkta bilek güreşinde bir bayana yenilseniz ne yaparsınız ya da tepkiniz ne olur?

vucut geliştirmeyle ilgilenen biriyim ve bilek güreşiylede ciddi olarak ilgilenen ve calısan biriyim salonda bazen body yapan kaslı erkekleri yeniyorum. siz yeniliyo olsanız ne dusunursunuz. onlar genelde bişey demiyo gidiyolar nadirde olsa tebrik eden oluyo :) ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bence herkesin önünde bilek güreşi yapan kişi zaten yenilmeye hazırdır, kadındaki kuvveti o da tecrübe etmek istemiştir amaa kendi kaşınanlar, iddiaya girenler falan varsa onlar yerine dibine girer :D

bir röportajda dinlemiştim. vücut geliştirmeci kızın biri ben salona girdiğimde beni gören erkeklerin yüzleri asılıyor, moralleri bozuluyor, hatta salondan çıkanlar oluyor diyordu.
    O kadar yıllarını verdikleri makinelerle kadının birini oyuncak gibi oynadığını görmeye katlanamıyorlar demek ki. Ciddi bir aşağılık kompleksi var bazı iri erkeklerde, oysa her zaman daha güçlüsü, daha irisi çıkacak hep karşılarına, kadın olunca bir başka eziliyorlar, hiç kabullenemiyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kesinlikle bilerek yenildim der. ya da tekrar ister. diger secenekse "sıkıyosa sen yen görelim" olur.

0|0
    0|0
    • 6gün

öyle diyen oluyo bende hadi gel yen busefer diyorum yine yenemiyo ya da yapmıyo

• 6gün

tahmin edebiliyorum. bende hep kizlara yenilirdim bilerek :)

• isi espriye vururdum...

1|0
    0|0
  • onemli olan kim sker kim dayagi atar.

0|0
    1|0
  • güler geçerim centirmenlik için yenildim derim.

1|0
    0|0
  • Gel beni yen arabamı verecem sana

1|0
    0|0
  • o yenilen bileğimi alır... saka bir yana bilek güreşi teknik meselesi, kas ilgisi çok yok. demek sen teknigi biliyorsun ablacim, biz de tebrik ederiz sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Valla ben senin gibi kızlara hayranım. Bazı kızlarda erkekleri yenme isteği ve özgüven çok oluyor. Benim 3 yaş ufak kız kuzenim spora gidiyor ve Jiu Jitsu yapıyordu. Birgün özellikle beni evlerinde yalnız denk getirdi ve sana yemin ederim 10 cm kısa olmasına rağmen bir anda üstüme saldırdı ve bacaklarıyla beni avaz avaz böğürttü. Bir ara boğulacaktım. Neden böyle birşey yaptığını sorduğumda seni gözüme kestirmiştim, erkek yenmeyi çok istiyordum dedi. Onun bacak gücüne inanamadım. Bende şöyle bir fikir oluştu. Bir kadın yeter ki istesin, önünde hiçbir şey duramaz.

0|0
    0|0
  • bir daha isterim yenene kadar devam :)

1|0
    0|0
  • Tebrik eder giderim önemli olan fairplay.

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Ne demişler bükemediğin bilegı öpeceksin.

0|0
    0|0
  • Kafayı yerim herhalde. En büyük utancım olurdu bu :(

0|0
    0|0
  • zaten yememen zaten

0|0
    0|0
  • bence onlar sana dümenden yeniliyodur...

0|0
    0|0
    • 6gün

bircogunun zorlanmakan kollarındaki damarlar cıkıyo :)

• 6gün

helal olsun sana diycek bir şey kalmadı...

• 6gün

tesekkur ederim :)

• Şanslı gunundesin bebek bende kolumu yeni sakatlamiştim zaten derim😀

0|0
    0|0
  • vücut geliştirici bayanlarla pek muhattap olmak istemem açıkcası :)

0|0
    0|0
  • kıza yenilir miberkek iy

0|0
    0|0
  • Güzel senaryo :) kaslı erkeği yenecek ahaha

0|0
    0|1
    • 6gün

kaslı bir kız kaslı bir erkeği yenemezmi

• 6gün

@UmutLuuu_ belkide kız daha güçlü :)

• 6gün

Ozguvenin saglam 😂hangi sporla uğraşıyorsun

• tenhada severim o kızı :D

0|0
    1|0
  • helal olsun derim ne diyim gozumde okadar buyumessin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız yazık ezme erkekleri böyle şeyleri çok takarlar kesin 😂 ama tebrikler

0|0
    0|1
    • 6gün

genelde onlar teklif ediyo napym :) genelde bişey demeden hızlıca gidiyolar ama bencede takıyolardır :)

• Egolari zedeleniyordur yenil birazcik 😂

0|0
    0|0
  • helal olsun de

0|0
    0|0
Yükleniyor...