Sizce bu güç farkı neden?

kaslı kollara sahip biriyim spor yapıyorum nişanlımda spor yapıyo ve kolları benimkiler kadar kaslı şöyle söylüyim 10 kilo dambılı kaldırıp sabit tuttugumuzda ilk önce o dayanamıyo ve indiriyo ama 15 kilo dambılı kaldırdıgımızda ben dayanamaıp indiriyorum sebep nedir sizce bu güç farkı neden?

0|0
0|4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bu nasil bseydir ya dambilli kaldirip niye bekliyosunuz duzgunce hareketi yapin fanteziye gerek yok sporda. senin önce pes etmene gelince dayanikliligin daha az demek ki

0|0
    0|0
    • 8gün

nişanlım deneyelim dedi bende tamam dedim. 10 kiloda o daha önce dambılı tamamen indiriyo 15 kiloda ben farklı agırlıklarda farklı sonuclar

• o güçlü çünkü

0|0
    0|0
    • 8gün

10 kilo dambılda benden önce indiriyo dambılı

• Bir kişi ne kadar kaslıysa okadar ağır kaldırabilir ama bunu süreyle kıyaslarsan iş değişebilir dumbellı kaldırıp max beklemeye çalışırsan kası fazla olan daha erken pes edebilir çünkü kaslarımızı ne zaman çalıştırırsak antreman veya en ufak bir torba kaldırma hareketi kaslara kan biriktirir buda şisik gözükmesini sağlar kaslara kan biriktiği zaman kasa daha çok ağırlık biner kas yavaş yavaş güçsüzleşmiş olur egzersizlerede dikkat edersen indir kaldır yaparız bu esnada kaslardaki kan dolaşımı dağıtıp diğer tekrarada daha rahat kaldırmamızı sağlar

0|0
    0|0
  • O zaman kimse ağlamasın kadına şiddet diye çünkü kadına şiddete tepki gösterilmesinin nedeni erkeğin daha güçlü olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...