Efendi Bjk diyenler bu zihniyeti siz yarattınız artık ayakta alkışlaya bilir siniz?

Turgay Demir Bjkli spor yazarı bence yazar bile değil neden mi. Q7 ayağı takıldı demiş. Ayağı takıldıda ya rakibinin ayağını kırsaydı. Ayağı takılan rakibine vurmamaya çalışır herhangi bir şey yapıyor mu yapmıyor.
Bu aslında hafif kalır diğeri için. Sarı gördükten sonra alkışlayacak ve kırmızıdan atılacak diye öngörüyor iyide bu Şerefli Bjk ye gölge düşürülmüyor mu. Bu yaptığınız düpe düz ŞEREFSİZLİK dir. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sözde spor yazarı hakkında.Efendi Bjk diyenler bu zihniyeti siz yarattınız artık ayakta alkışlaya bilir siniz ?

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Zamanında siz renklilere çok yapıldı sıra bizde sieeee

0|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Adam öyle yapsa daha mi iyi yani demek istemiş bunu algılamak çok mu zeka istiyor? :)

Q7 dengesini kaybetti kasit yok onun derbide oynayacak olması ürkütücü mü?
    Renklilerin işini gücünü bırakıp Beşiktaş ile ugrasmlarinin nedeni Beşiktaş 'ın yükselen gücüdür
    Son zamanlarda gs ile fblilerin birbiriyle uğraştığına tanık bile olmuyoruz? Neden çünkü ikisinin de performansı birbirinden beter. Hedef Beşiktaş
    renkliler haklı. İnce diyebileceğimiz pozisyonlar senelerdir Beşiktaş aleyhine çalınabilirken, özellikle stadsız geçen senelerde arkadaşlar rahattı. Lakin gelen şampiyonluk sonrası genel sempati ve stat etkisi ile bu tür inceleri istediğiniz gibi görmek zorunda kalıyorsunuz. azıcık futbol oynamış biri kolu geçtim elden bile tutulsa ne denli etkili olduğunu bilir. eşitlik istediğiniz yok. ayrıcaliga devam istiyorsunuz biraz uyudu bu camia ve siz o ara doğdunuz. şimdi geldik alışacaksınız.

1|2
    0|4
    • Gomez Ales'i çekince susanlardandın dimi sen.

• Fotomaç'ın Mete için ne demişdi kartal elleri sen ona inanıyorsan buna da inandın ozaman.

• Zamanında şikeci fener ve fetocu gs diyen gazeteler evet. Sen yine haksiz çıkınca farklı yönlere çekmeye başladın. Adam gibi yazınca cevabını aldığını görmüşsündur umarım. Burada birçok şeyin cevabını verdim tekrar tekrar oku iyi ders çıkar hepsinden bilgilen ve cevap veremeyeceğim şeylerle gel bana. Ayrıca ne zaman adam gibi tek hesapla xperin yükseltip gelirsen o zaman insanlar seni muhattap alır. Hadi bakalım Beşiktaş i kıskandığını , gs ile kardeş olduğunu gösteren sorulara devam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Turgay Demir'e yorum yaptıranlarda hata onun gibi adamlar şampiyon olmak için her türlü saha dışı ve saha içi operasyonunu yaparlar

0|0
    0|1
  • Ya arkadaş bende anlamıyorumEskiden beşiktaşa hak verirdim çok sakatları oluyodu stadsızlardı bide maçlarını hakemler doğruyodu. Bu sene tam tersi hakemler bile yol verir oldu beşiktaşa taraftar yine ağlama modunda.

0|0
    0|1
  • haftaya oynatmak icin elinden geleni yapti cinayet cakir

0|1
    0|1
  • Efendi kelime anlamını biliyormusunuz acaba?

0|1
    0|1
  • Turgay Demir gibileri olduğu sürece bir km ilerleyemeyiz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...