Siz hiç çirkin oldunuz mu ?

Güzel, yakışıklı olanlar anlamaz bizim derdimizi anlamaya da çalışmasınlar zaten anlayamazlar.Çirkin diye birşey yokmuş bakımsız varmış hade len ordan sen nerden bilirsin.En fazla yaptıkları şey hep sen iyisin sen şusun busun hep teselli etmek 2 dk sonra hayat kaldığı yerden devam...Tok açın halini ramazanda anlar, zengin fakirin halini iflas edince anlar.Ama emin olun bu hayatta "Hiçbir güzel/yakışıklı, bizim halimizden anlayamaz..."

Mide yemek ister, böbrek su ister,ciğer oksijen ister,kalp bir tek Sevgi ister...

Insan bunları nasıl kaldırır ki... nerde patlak verecez... nerde bitti bitiyor işte diyecez... inanın hiç bilmiyorum bu yazdıklarımı en içtenliklerimle bitkin şekilde yazıyorum...

- Birbirine sevgiyle bakan 2 sevgiliye, içiniz acıya acıya baktınız mı ?

- Siz hiç babanız kumar oynayıp bir sürü borcu olup parasızlık ne evde huzur olmamasını bilirmisiniz ?

- 1 günde 82 tane fotoğraf çekip hiçbirini beğenmeyip suçu fotoğraf makinesinde bulduğunuz oldu mu ?

- Size hiç,Tanımadığınız insanlar dalga geçme, acıma duygusuyla baktığında kafanızı eyip devam ettiniz mi ?

- En acısız en sessiz en kolay intihar yöntemlerini düşünüp günlerce bu düşünceyle ruh gibi yaşayıp en sonunda "Allah affetmez" dediğiniz oldu mu ?

- Sizi kullandıklarını bile bile başka çareniz olmayıp, o ş3r3fs1z insanların kuyruğu gibi dolaşmak, kendini kullandırmak ne demek biliyormusunuz ?

- Siz hiç, Allah a " Para pul istemiyorum, Sağlık istemiyorum, hiçbirşey istemiyorum sadece sevilecek bir tip ver " diye dua ettiniz mi ? ... Ben çok ettim.

- Allah'a inancımı hergün yitiriyor hergün yeniden inanıyorum ya siz ?

- Dershaneden çıkışta, "Beni kimse görmesin, tip tip bakmasınlar diye kalabalığın içinden gitmeden yolu 2 kat uzatarak kimseye görünmeden gitmek " ne demek biliyormusunuz ?

- Siz hayatı yaşamak için yaşarken, ben günü bitirmek için yaşıyorum biliyormusunuz ?

- Arkadaşlık sitelerinde kendi resminizle 2.5 sene 1 tane yorum almadan, başka fake üyelik, fake resim ile 1 günde 17 tane "Wooooow" gibi yorumlar aldınız mı ?

- Uzun süredir görüşmediğiniz biri sizi gördüğünde "Hahaha bu ne lan,sen denize düşsen batmazsın hee niye biliyon mu.Tipin kayık olmuş hahaha" gibisinden laflar dedi mi ?

- Gece yatarken kimse duymasın kimse bilmesin niye ağladığınızı diye sesiniz çıkmadan örtünün içine gömülüp boğazınız ağrıdan şişene kadar hıçkıra hıçkıra ağladınız mı, gözyaşı bezlerinizin ağlamaktan yorulup, birsüre gözyaşı üretmemesi nasıl birşey biliyor musunuz ?

- 20 kişilik dershane sınıfında herkes gülüp oynar gırgır yaparken, siz konuşmaya başladığınızda sadece tipinizden dolayı "Uzaylı konuşuyor" muamelesi yapıp küçük düşürüldünüz mü ? Şunu diyebileceğiniz aklınız ucundan bile geçmesin " Ben olsam çok güzel cevaplar verir altından kalkarım" Nah kalkarsın ! O an suratına öyle bir bakıyorlar ki bu yaşadıklarının hepsi film şeridi gibi geçiyor gözünün önünden, cevap vermeye çalışsan bile beynin izin vermiyor adeta. (İçimden geleni yazdım . )

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• nerdeyse hepsini yaşadım. en sondaki bana hep oluyo. herkez bağıra çağıra konuşsa gülse ama ben 2 kelime etsem herkez bana bakar sen ne ayaksın niye konuşuyon uzaylı konuştu falan yapıyo. mesela ders boştu bir kodudan koşuluyodu sınıfta herkes bağıra ağıra söylüyodu bende söyleyince herkez bana baktı sana sordukmu bizene falan dediler. ya da hoca bişey sordu ben tam konuşacakken sen konuşma aha ilk defa konuşuyo hahaha konuşmaya bak falan filan yapıyolar. artık en yakın arkadaşlarım bile beni yanlarında istemiyolar konuşturmuyolar dalda geçiyolar artık çok sıkıldım okula gittiğimde saniye dakika sayıyorum nolur bu günde bitsin diye. tüm günlerim yanlız başıma sırada boş boş oturara geçiyo. okuldan çıkarken kimseye görünmeyim diye başka merdiven kullanıyorum. ben aslında öyle suskun bir tip değildim konuşurdum ama ben nezaman konuşacak olsam susturuyolar kimse beni dinlemiyo kimsenin umurunda değilim. bunları paylaşacak bir arkadaşım falanda yok. okuduysan saol. sende yarın nasılsa bunları unutursun. ailemde zaten benle ilgilenmiyo hergün annemden babamdan dayak yiyorum.1 kere intihara kalkıştım sonra tövbe ettim. insanlar çok acımasız. kimse benimde bir kalbim ya da duygularım olduğunu düşünmüyo. kimse benim o dalga geçişleri susturmaları nekadar ciddiye alacağımı düşünmüyo. neyse çok uzun oldu kimse okumaz boşuna yazmıyım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yazdıklarının çoğunu yaşadım.

Dönem dönem nüksediyor. Sonuncuyu henüz atlattım.

Evet insanı nasıl yiyip bitiriyor bu durum, çok iyi biliyorum. Fakat emin ol seni bu hale sokanların derdi tipinle değil.

İstersen bana mesaj atarsın.

0|1
    0|0
  • 500 satır yazı var sadece nah kelimesi çarptı gözüme

0|0
    0|1
  • bn hp foto çekiyorm bn gibi çıkmıyor çünkii burnm uzun çıkıyor sankii..

0|1
    0|0
  • Abi ne içtin sen : /

Çirkinim zaten 5 **

0|1
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum kardeşim bende bu duyguları cok yasadım özellikle senin yaslarında yüzümde sivilce problemi vardı erkekler iğrenerek bakardı bana yaslı teyzeler amcalar yanıma gelip şöyle böyle yap diye nasihat verirdi belki iyilik olsun diye ama daha da kırılırdım bu kadar mı kötü görünüyorum herkes farkediyor hatta yardımcı olmak istiyor halime acıyıp diye kahrolurdum kendini bilmezler yasına basına bakmadan dalga gecerdi benle bir keresinde hiç unutmuyorum kulagımda wolkmen o zamanlar moda tabi müzik dinliyorum otobüse bindim kaset bitti bende degistirmedim kulagımda kaldı herkes müzik dinliyorum sanıyor karsıma iki genc delikanlı oturdu tabi o zamanlar yasıtım biri digerine benim yüzümde bir tane sivilce cıkacak doktor doktor kosarım olmadı intihar ederim suna bak ne igrenç gibisinden laflar etti aglamamak için kendimi zor tuttum cogu zaman aglayarak da evime geldigim olmustur en güzel yıllarım böyle gecti simdi ise sivilcem yok ama izlerini tasıyorum yine cirkin buluyorum kendimi fotolarda iyi cıksam da normalde o kadar degil bana igrenerek ıy tipe bak diyerek ya da demeseler de bakıslarından anlıyorum zaten yanımdan gecenler oluyor bazen sırf bunları duymamak için mp3 takıp dinliyorum dısarı cıktıgımda..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• allaha şükür tipim düzgün ama dalga geçmem kimseyle cünkü dalga geçersem bir yara alsa yüzüm tamam biter işim yani allahtan ne gelmişse şükretmek gerekir ama gerçekten zor işin be kardş

0|0
    0|0
  • Bilirim o duyguları.

Sen takılmışken başkaları pas geçmez böyle şeyleri..

0|0
    0|0
  • Kardeşim bu sorunlar hepimizde var ama ümidini kesme Allah büyük

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum kardeşim. Bende aynen böyleyim. Senin yazdığın herşeyi 100lerce kez bende yaptım. O yüzden tek gülümsemem hayallerimle mümkün binlerce hayalim var hala da kurmaya devam ediyorum. Sende öyle yap kardeşim hayal kurmadan üstesinden gelmek çok zor

1|0
    0|0
  • ne güzelde anlatmışsın bazılarımızın halini kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Allah seni tipinle sınıyor dayan kardeş. :D Birde içimden gelenleri yazdım demiş utanmaz.

Her forumda var lan bu yazdıkların alıntı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...