Manken olmak istiyorum

merhaba arkadaşlar aslında öyle şeylere hiç merakım yoktu ama herkes o kadar çok ısrar ediyor ki neden olmasın diye düşündüm boyum 180 bacak boyum 114 ölçülerim 82-65-90 (belim biraz kalın biliyorum ama hiç spor yapmadım) kilom da 58 biraz daha zayflamam gerekiyor gözlerimin rengi çok açık kahve elaya dönük saçlarım açık kahve tabii böyle pek anlatılmaz ama genel de güzel buluyorlar tabii ki benim hedeflerim çok farklıydı derslerim de çok iyi sizce manken olmak mı mantıklı yoksa çok iyi bir meslekte güzel bir kadın olarak anılmak mı mantıklı ve daha hoş şimdiden cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım .

Öncelikle hayatında hayırlı ne ise o olur inşallah . Manken olmak zor iş görüldüğü gibi kolay değil ve ciddi olarak o ortam seni bozucaktır aile hayatını ve yaşantını bilmiyorum ama zengin iş adamları oğullarının ağlarına düşürmek istedikleri avlardan biri olucaksın bir zaman sonra artık o ortama istemeden de olsa bulunduğun arkadaş çevren sayesinde alışıcaksın . Ama bir meslek seçip o meslekte güzel bir bayan olarak anılmak bence daha mantıklı karar senin görüşlerim biraz sertti kusura bakma ..

1|0
    1|0
    • Fikrinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Evet,kesinlikle haklısınız.

Erkekler Ne Diyor 13

• Birincisi boyun var diye belin o kadar kalın göstermiyordur iki spor fazla gerekmez ama tabikide mankene hafif baklava tarzı iyi gider :D yani yemek ye yeme demiyoruz ancak nerde duracagını bil ekmek yeme nerdeyse akşam yemeklerinden sonra hemen bir kase yogurt ye birde yeşil elma sonrası ALLAH kerim :D evdede mekik çekebilirsin bu arada kardeşin varsa otursun bacaklarına tabi biraz ağır olması gerekir maşaALLAH'ın var :D ben böle 2 haftada 12 kilo verdim :)

1|0
    0|0
  • İyi bir meslekte güzel bir kadın olman senin için sanırım daha iyi olur.

1|0
    1|0
  • Tam yerine geldin güzelim benim mankenlik ajansım var. Çok manken yetiştirdim. ATS2 Mankenlik ve Fotomodellik Reklam İnşaat Turizm Taşımacılık Eğitim San. ve Tic. Ltd. Şti. internetten telefonuma ulaşabilirsin. Görüşelim bakalım resim koleksiyonumu da gösteririm sana :)

0|0
    2|0
  • boyla manken olunmuyor ki hemen,çekicilik güzellikte lazım yoldaki insanlar boyuna mı yoksa güzelliğne mi bakıyor,bana da diyorlar git diye ama kolay iş değil

0|0
    1|0
  • manken olmak istiyorum diyorsun soruyu sorarken utanıp gizli soruyorsun. çekimlerde yapamazsın sen ..

0|0
    2|0
  • manken olmak için bir ajansa kayıt olmalısın

defile çıkmak için orradaki bir çok erkekle yatman gerek

kimse kıs yoldan ünlü olmaz

çıplak resimler çekilecek

isteyen cok olacak

yani önce oruspu sonra manken olursun

0|1
    2|0
  • G*t kılı olmaktan iyidir.

fakat Türkiyede bir bedel ödemeden manken olamazsın

bir playboy bulman ona 1 kere vermen lazım

sonra manken olabilirsin podyumlarda

0|0
    2|0
  • manken olmanın bir bedeli var ödemeye hazırmısın?

0|0
    2|0
  • konu mankeni olabilirsin bence

0|0
    2|0
  • kıçın büyükmüş olmaz

0|0
    2|0
  • Daşş daşşş daşşş bu daşşş...

0|0
    1|0
  • manken olmak için basamak basamak yukarı çıkman gerek

her basamakta bir erkeğin altına yatman lazımi yoksa 1 adım bile atamazsın

sen seç yolunu...

0|0
    0|0
  • bence daş gibi bir manken olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tesettür Türban Eşarp Mankeni Olmak İstiyorum

El Mankeni Olmak İstiyorum

Ayak Mankeni Olmak İstiyorum

Bacak Mankeni Olmak İstiyorum

Bikini- İç Giyim Mankeni Olmak İstiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Net 3000 TL maaş ile hemen işe başlayın.

İnternet Sitemiz: trrodeo.wordpress.com

Mail Adresimiz: tr.rodeo@gmail.com

0|0
    0|0
  • yani madem manken olmak istiyosun bir kere vücuduna dikkat edeceksin sonrada bir bilene danısacaksın iyi bir menajer veya ajans bulacaksın sonrası birazda şans. benim bir arkadas var bu konuda çok iyi benimde elimden tut diyomda senden olmaz diyo:) ama bağlantıları karakteri falan gercekten on numara biri tavsiye ederim bir danış bence. serdar.aytan.31 facebook u..

0|0
    0|0
  • Bacak boyun harika yav 114 cm ohş. Yeme de yanında yat :) Valla iyi düşün.

Mankenlik kariyeri de yapabilirsin. Tercihini iyi yap. Birinden öğüt-fikir istiyorsan ailene danış derim.

Senin iyiliğini en çok onlar ister.

0|0
    0|0
    • Ölçülerin de güzel bu arada. Kalçana büyük demişler falan.

Kadınsın sen. Elbette olacak kalçan. Belini incelt ama.

• Rica ederim :)

Benim de belim 64. Ama ben balıketliyim :D 62 olsa iyi olur -.-

Kendini böyle beğeniyorsan inceltme :) Mesela benim kalçam 95 ama kendimi dolgun kıvrımlıyken beğendiğim için inceltmiyorum, korkuyorum küçülmesinden :D

• Aynen öyle ben olsam yanında yatarken aynı zamamda yerim onu :D

• 5 kg vermekle işe başla bilindik iki ajans var sanaldan başvur onlar seni çağırır ama tabi üni bunlarla birlikte yürütmek gerek

0|0
    0|0
  • fotomodel olman daha mantıklı. mankenlik zor iş. derslerinle bir de yürütebilirsin fotomodelliği. ayrıca şurda havlayan erkekleri duyma olur mu. ben nü modellik yaptım ama kimseyle sevişmedim.

0|0
    0|0
    • ama ben fiziğimi kullanmak istiyorum

• mankenlik cidden zor iş. lisede bir arkadasım vardı. üniyi askıya aldı bu sebeple. sanat için de kullanabilirsin fiziğini. önce modellikle basla derim.

• bilindik ajanslarla calıs bir de :)

• yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • bacak boyun kısa

0|0
    0|0
  • Mankenliğin bir garantisi yok.. Bence adam gibi bir meslek seçmelisin canım. Mankenlik hobi olarakta yapılabilir neden olmasn :)

0|0
    0|0
  • alınma canım ama manken olamazsın. kalçan çok büyük göğüslerinde çok küçük. ayrıca manken olmak öyle iyi iş değil. manken olmak için ordaki erkeklerin hepsiyle yatman lazım. mesela benim ölçülerimde 82-56-81 boyum kısa 170 ama öyle işlere girmem. bence sen iyi bir iş kadını ol işinde başarılı ol. boşver mankenliği

0|0
    3|0
    • Zaten bir mankenin göğüslerinin küçük olması gerekir :) Ve genel de tüm mankenlerin ölçüleri böyle benim sadece belim biraz kalın

• sen ölçüleride boşver manken olmak için önce çoook kişiyle yatman lazım. sen başarılı bir iş kadını ol. çalıştığın yerde güzelliğinle tanın namuslu bir ev kadını olursun sonra. bu işlere harcama kendini. ayrıca kim bukadar - verdiki. alt tarafı fikrimi söyledim

Yükleniyor...