Artık yaşamamın bir anlamı yok gibi hissediyorum..Yardım lütfen

Bu aralar siyasete biraz ilgim artmıştı ve 1 hafta kadar önce tanınan bir siyasi kişiliğin hayatını falan araştırmaya başladım,bir lider kendisi ama Atatürk falan değil.Adamın hayatını araştırırken resmen ağzım açık kaldı çünkü bu hayatta yapmak istediğim,hayalim olan ne varsa adam onları yapmış bütün hayatı boyunca,baştan sona yıllardır hayallerimde kurguladığım hayat.Okuduğumuz kitaplardan gitmek istediğimiz ülkelere kadar,adamın hobilerine kadar çoğu şeyi aynı resmen benimle.Onun içinde bulunduğu kaosun,o yüzyıldaki durum onu lider yaptı.Fakat günlerdir ben resmen depresyona girdim,bu adam benim hayalim olan herşeyi yaşamış ama ben daha küçücük birşey bile yapamıyorum.İçinde bulunduğumuz yüzyıl dolasıyla da onun gibi olmam kesinlikle imkansız.Günlerdir resmen kafayı yiyorum,birileri benim hayalim olan herşeyi yaşamış bu hayatta ve ben daha küçücük hayallerimi bile gerçekleştiremiyorum,asla onun gibi olamıyıcam.Yaşama amacım kalmadı gibi hissediyorum..Ne yapmalıyım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi onu ukudun onun gibi olmak istedin yarın başka biri göz önüne gelecek , popüler olucak onun gibi olmak isteyeceksin. Hyaran olduğunuz kötü durun adüştüğünde de aynı duyguları devam ettriyor olacak mısınız? Mesela kim olmak istersiniz Türkiye deki en popüler birimi, Almaydan biri mi ingiltereden bri mi abd den biri mi veya dünyadaki en ünlüsü mü ,bir zamanlar pele marodona vardı belki 10-20 yıl sonra unutulacak.fatih sultan vardı unutulmadı ama sonuçta b dünyada değil sonuç olarak ne kadar önde olursanız olun çekememezlik,tatminsizlik ,kıskançlık,hırs bunun teşhisidir.Bunları düzeltmelisiniz. o hırs sizi yiyip bitirir yoksa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• öğrenmen gereken daha cok sey var. biraz daha fazla okumaya devam et.

0|0
    0|0
    • Zaten devam edicem bilginin sonu olmadığını ve yeterince bilinçli olmadığımı biliyorum.Ama bu duyguyu nasıl yenebileceğimi de söyleseydin keşke,birileri orada tarih yazarken bu zorla bu sistemin koyunu edilmek duygusuna katlanamıyorum çünkü..

• sihirli değnek dokunmuş gibi düşünme bu türden basarıları. basarılı kişilerin hayatını okurken genelde negatif yonleri örtbas edilir. hatalar noksanlar sayılmaz varsa sözü edilmez. oysa her insan hata yapar. yazılmayan tüm bu negatif yonleri bilmeyenler için o lider veya her kimse erişilmez hale gelir. şu anda senden daha akıllı bir lider var mısence ?

• Eee başkası senin hayalini yapmışsa nolcak bu sana engel değil. Ayrıca muhtemelen daha binlerce insanın hayalleri seninkiyle aynıdır eğer onlarda yaptıysa ne olacak ? Al sana intihar sebebi o zaman :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :)

0|0
    0|0
  • böyle hissetmen yanlış çünkü o adamın hayallerinde bir kadın vardı mesela seninkinde de bir erkek olcak demekki aynı değil :) yani illaki farklılıklar olcak

0|0
    0|0
  • Hayallerlemi yaşıyorsun , hiç yaşamamış ozaman

0|0
    0|0
  • başbakan RTE siyasete itt memur olarak başlamış

inkasız yoktur

0|0
    0|0
  • maddi sorunun yoksa sende yaparsın

0|0
    0|0
  • siyeset ve futbol birazz uzak dursun kendim yapıyorum ben yapacağımı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende buyüzyıla uygun birşeyler yap, kelliğe çare ol ya da tüylerden kurtulmanın yolunu bul.. ::---))) onlar daha revaçta.. ünlü olursun tarihe de geçersin

0|0
    0|0
  • senin yaptıklarını zaten o yapmış,artık yaşamak anlamsız pampa. çiz bilekleri gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...