Sevdiğiniz insan Sizce sizin için herşeyi yaparmı ?

Arkadaşlar Sevgilinzle 1 senenz oldugunu dusunun . ve ayrılıyorsunuz. O eskı sevgilisine geri dönüş yapıyor ama sizi hayla sevıyor. Sizin ondan soğumanız için onunla barısıyor. ve arkadaslarınza hep sizi soruyor. ve sonra bulusup konusuyorsunuz barısıyorsunuz evlenmelyız bız merk etme hersey duzelecek diyor. ama o kızdanda ayrılmıyor ? Kmsenın uzulmesını ıstemem dıyor.şu anhaylada birlkte ama çok mesjlasmıyor bekle dıyor. benim yerımde olsaydınız napardınız ?

kızla bulusmuyor bile :/ ama bekle dıyor. :(

Güncellemeler:
arkadaslar 20 gne gidiyoruz 3 kişi ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• beni sevdiği halde eğer eski sevgilisine dönüyorsa beni sevmiyor demektir.

0|0
    0|0
    • o kişinin gözleerıne baktıgında kmı sevdgını goruyorum zaten ben :/

• aynen oyle..

• herşeye rağmen gittin, öyle mi?

Erkekler Ne Diyor 5

• beklemelsn sende kzıı üzmeden ayrılmak istiyor o zmanı kolluyor biraz zaman ve eğerayrılmasza hiç takılma yoluna devam et ;)

0|0
    0|0
    • kendımden soğutucam onu dıyo ve hiç mesjlasmıyo telı hep bende. ayrılıyım hattımı değiştircem mutlu olcaz dıyo :/ barıstıgınada pişman .s 1 hafta oldu beklıyorum .s

• saolasn

• rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu ban ;)

• Şuanda yok ama eskiside yapmazdı

eminim H:(

0|0
    0|0
  • Adam 2 kişiyi idare edip egosunu okşamanın hazzını yaşıyor. Yüz verme ya var mı böyle bir durum.

0|0
    0|0
    • bulusmuyorkii :/ sadece benmle bulusuyor bekle ayrılcam dıyor benmle çarsılarda bıle kol kola gezebılıyo. o kızın kulagına gıdeblr sonucta değilmi ? napcağımı bılmıyorum beklmıorum

• ayrılık demeyinde ne derseniz söyleyin bana başıma ne gelid ise aşktan geldi :( şu dünyada kendime daha yeni geliyorum zaten 9 geçmiş olsa bile

0|0
    0|0
    • aşkın adı batsınnnnnnnnnnnn

• gnderdm

• sen özelden yazsana bir bana ben sana o gün birşeyler demiştim

• onunla olamassa sana dönecek sen yedekte beklemeye devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsaydım kıçına öyle bir tekme çakardım ki, anasının kucağında bulurdu kendini.. İTTİRSİN gitsin ne bekleyeceksin!

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin..oyuncak misali.

0|0
    0|0
    • yapamıyorumkı .s

• ayrılabilrsn de..beklemek tercihin

iyi günler.

• zaten dıyorum ..

Yükleniyor...