Üyelerin Dikkatine!...

Profil fotosu olarak; bebek, kız çocuğu ve yaru hayvan resimlere kullanan üyelerin dikkatine. lütfen resimlerinizi kaldırınız. aksi halde her gördüğüm yerde pcnin ekranını mıncıklamaktan pc nin ekranı kirlendi. bir gün kendimi tutamayıp ekranı kıracam diye korkuyorum. fotoyu kaldırmayanlar hakkında hiç bir yasal işlem başlatılmayıp fotoları sevilmeye devam edilecektir.

İfşa etmem gerekirse; IRose, sananeşekeirm, neist2, 1benvarbendendişari, gülxx, vampirr... ve daha sayamadıklarım...

Fotoğraflarınızı kaldırmayın oldu mu?

KS, seni ... havale ediyorum. anladın sen onu. :))

Güncellemeler:
Vay arkadaş! "papatyacikk" nickli üye beni engellemiş. bunu büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. hayır, kedisini de mıncıklamış değilim ama...

umarım bunu görür de engeli kaldırır...

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• benimkide güzel

0|1
    0|0
    • senin kini görünce içim açılıyor. böyle bo yeşillikli falan. bazen diyorum ki çiğ yapmak için isteem bana bir tutam verri mi? :))

• bfgfgfhgfh

• :((o bebiş benim

sulanma

:((

1|2
    0|0
  • sakin olmalısın :)

0|1
    0|0
  • haha:) guzel bir soru

0|1
    0|0
  • yazık o bılgısayara :))

0|1
    0|0
  • görmeden sordum ellam senn soruuya benzeyen bir soru :( k bakma

0|1
    0|0
  • Ahaha neist2 değil ama = Neoist 2 <3

Haklısın abi koymasınlar : /

1|1
    0|0
    • yanlış kullanım için neoist2 den özür diliyoruz. gelir de görürse yaygarayı koparmasın sonra. :))

değil mi ama, koymasınlar... :)

• Sendemi brutüs :D

• inadına koydummm :D

1|1
    0|0
  • Sanal olarak da parmaklanmak istemezdim isabetli olmuş benim için. :/

0|1
    0|0
  • benim gözümüde seviniz :((

0|1
    0|0
  • ben görmemezlikten geliyorum yoksa bilgisayari kiricam :)

0|1
    0|0
  • kanlı parmak sevmezsin herhalde

0|1
    0|0
  • Soru formatı olmadığı için gün içinde silinecek bir duyuru. Birazda gereksiz birşey. Yazacak birşey bulamadın soracak soruda aklına gelmedi böyle birşeyler uydurayım dedin sanırım. Ahh ah

0|0
    0|1
    • demin sorfdum kaldırdılar zaten ben de soru işareti kullanabileceğim bir soru sordum farkındaysan.

ayrıca geereksiz olduğundan değil. 2-3 gündür bu muhabbet dönüyor KS de. uydurduğumdan değil. Ahh ah!

• Edebiyat Türkçe Dil ve Anlatım Dil Bilgisi Her ne zıkkımsa, farketmez okey?

4 5 almışsın ama soru formatı nedir öğrenememişsin canım ya.

İnşallah kalkar , görürsün o zaman grammeri sen :D Sorunuda şikayet ediyorum, bura duyuru yeri değil soru yeri ulen! :D

• okey, no problem...

doğa abla kusura bakma ama sanırım inadından şikayet ettin di mi? :)) ve sanırım egolarını bir kenara bırakmış birisin. aksi halde bu kadar içten olamzdın. :DD

bi daha bana atar yapmayın uleeeeyyyn! :)

Teşekkürler...

• O giderse bende giderim :/

0|0
    0|0
  • esmer yarim nnereye gitti?haberin var mı

0|1
    0|0
  • Güzelmiş kih kih kih kih.

0|1
    0|0
    • gizlenmeyeydin eyiydi.. senin fotonu da görmüş olurduk. ama siz bilirsiniz. :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevimli bebek felan neyse ama şu pisi fotoğraflarından hiç haz edemedim.

0|1
    0|0
    • yok be pisi fotoları da güzel. o pisilerin kuyruğunda tutup havada çeviresim geliyor. :)))

• Bende okuyorum

önemli bir durum sandım :)

0|1
    0|0
  • İyiki bu saydıkların yok profil resmimde düşünsene hergün tanımadıgın biri mıncıklıyor uzaktan seni :))))))))))))))))))))

0|1
    0|0
  • Buda yeni taktiginizmi la :)

0|0
    0|1
  • ne güzel işte

0|1
    0|0
  • Neo'nun kedisi öyle bir bakmış ki,çok tatlı lan.

1|1
    0|0
Yükleniyor...